Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok hányan vagytok...

Lombikosok hányan vagytok itt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Arra szeretnék választ kapni, és tapasztalatokat gyűjteni, hogy kinek milyen okból nem sikerült spontán teherbe esnie, mi miatt mentek lombikra, hányadikra sikerült.

Köszi aki válaszol!


2010. ápr. 23. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Mi egy év sikertelen próbálkozás után döntöttünk úgy, hogy kivizsgáltatjuk magunkat. Hamar kiderült a baj, férjemnek látóterenként 1-2 spermája van. Mikor mondták megállt a világ körülöttem, nem hittem, hogy velünk történik ez. Akkor még úgy gondoltam, hogy hú, de rossz nekünk, viszont ma már úgy állunk hozzá, hogy de jó, hogy van ez a lehetőség. Nekünk ICSI beavatkozásunk lesz rövid protokollal. Most várom, hogy megjöjjön és már kezdjük is a gyógyszereket.

Férjem nővérééknek is férj spermaszáma miatt (de közel sem olyan tragikus, mint a mienk)volt lombik, másodszorra sikerült egy gyönyörű kislány.

2010. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ, és drukkolok!
2010. ápr. 23. 14:23
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3 kislányom van az első spontán első együttlétre sikerült a másodiknál már nem akart jönni kiderült, hogy a petevezetőm el van záródva de elvileg csak az egyik, így lombikra mentünk és az első beültetésem eredménye egy kislány. A 3. kislányom is lombikos de ebben a szakaszban a második beültetésre sem jött össze, hanem a lefagyasztott embriót kaptam vissza és csodák csodája sikerült. Így az eszkimóbabám most 10 hónapos.

Sok sikert neked és kitartást. Soha nem szabad feladni és hinni kell a sikerben.

2010. ápr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igazából azt vettem észre, hogy minél "kisebb" a probléma, annál hamarabb jön össze a lombik.

Pl. ha ismeretlen eredetű a meddőség, akkor úgy vettem észre elsőre sikerül.

Nos, nálunk párom tök egészséges, nekem: pco-m van, a jobb oldali petevezetőm zárt, és a méhnyaknyák megöli a spermát..

2010. ápr. 23. 14:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk most lesz az első lombikunk, vasárnaptól bököm a szurikat.Mi 5 sikertelen inszemináció után vagyunk, és ismeretlen eredetű a meddőség, egyikünknél sem találtak semmi problémát. Nagyon bizakodunk. akikkel tartom a kapcsolatot és szintén lombikosok, azoknak első, max. másodikra sikerült itt, ahova mi is járunk a párommal. Ti is lombik előtt vagytok? Kitartás és sosem szabad feladni!!!!
2010. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Mi is lombik előtt vagyunk.

Nekünk májusban lesz a konzultáció.

Azt leírnád kérlek, hogy nektek mennyi idő telt el a konzultációtól idáig, hogy szurizod magad?

2010. ápr. 23. 15:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Március 31-én voltunk az első konzultáción, ekkor levették a hüvelykenetet,(cytológiámat januárban már levették,tehát ezt nem kellett újra,mert ezt 1 évig elfogadják), a ciklus 3.napján volt a hormonvérvétel, a szűrővizsgálatok vérből mindkettőnknek (hepatitis,toxoplazma, aids, és chlamydia), ugyanezen a napom párom ejakulátom vizsgálata bakteriológiai és gombatenyésztéssel. ezek eredménye a hormonok másnapra megvoltak, a többi két hét volt. Pontosan most hétfőn jöttek meg ezek az eredmények, minden ok lett, és így kezdődik vasárnap a ciklus 21.napján a Decapeptyl szúrása. ezt addig kell majd adnom amíg nem jön meg a vérzés, ez kb. május 1-2,majd jelentkeznem kell a dokimnál, ekkor kapom meg a stimuláló injekciót. aztán majd két naponta uh.és vérvétel.szerintem május 11-12 körül meglesz a leszívás és rá pár napra a beültetés.Persze,ha minden jól alakul majd. tehát ha összességében nézem,akkor március 31-től számított másfél hónap az amikor a beavatkozás megtörténhet. Mi pécsiek vagyunk és a tapolcai PRI Intézetben lesz a lombikunk. Ti hova jártok? Minden jót kívánok Nektek!!!!
2010. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szió!


Mi a szegedi Kaáliba járunk.

Sok sikert nektek, és majd írd meg a tapasztalatidat ha gondolod!

Köszi a választ!

2010. ápr. 24. 10:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is túl vagyok 5 sikertel inszemen, és sajnos egy sikertelen lombikon is. Most kell egy hónapot pihentetnem a szervezetemet, aztán visszamegyek a lefagyasztott babócáimért.

Ja, és nálunk sem derült ki semmi probléma, amiért nem jöhetne össze a terhesség.

2010. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a válaszodat!

Kitartás, hidd el, előbb utóbb sikerül.

Azt meg tudod nekem mondani, hogy az első konzultációra ti a kötelező vizsgálatokkal elvégzett leletekkel mentetek, vagy csak a konzi után kezdtétek el csinálni?

És mennyi idő telt el az első konzi, és az első beülti között??

Köszi a választ!

2010. ápr. 26. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!