Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan kismamákat szeretnék...

Olyan kismamákat szeretnék kérdezni akiknél nagyon halvány pozi teszttel indult a várandóságuk. Tennétek fel képeket róla?

Figyelt kérdés

2016. szept. 20. 10:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az esedékes vérzés (amit ráadásul vártam is) előtt 4 nappal természetesen halványabb tesztem volt, mint pl. 1 héttel később. Ez így önmagában semmit nem jelent.
2016. szept. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Szia!


10. dpo reggel:

[link]


és aznap délben:

[link]


nemvárt napján nagyon egyértelmű kétcsíkos lett.

2016. szept. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Mindenkinek halvány teszttel indul, aki nem tud várni. De ki tud??? :))

Nekem is az volt a nemvárt előtt két nappal, kb olyan, mint az előző válaszolónak.

2016. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nekem ennyire halvany volt


[link]

2016. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét fiúnál az első bőven időn túli volt, konkrétan egy száradási csíknak tűnt (de eltettem :p). Aztán naponta lőttem újakat: márkától függően egyiken erősebb, másikon gyengébben látszott a csík. Volt nekem is, hogy a 4 nappal későbbi halványabb volt, mint a másik, amit jóval korábban csináltam (más márka).
2016. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Dpo 10 reggel és nem várt napja reggel :


[link]

2016. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat és mindenkinek gratulálok, szívből! :)

Megnézitek az enyémeket is? tudom, hogy nagyon-nagyon kori, mentségemre szóljon, hogy ciklus eleji peteérésem van, és egyik reggel úgy keltem, meg kell csinálnom egy tesztet..ez a nem várt előtt 8 nappal volt.


[link]


ez pedig 6 nappal előtte:


[link]

2016. szept. 20. 18:54
 8/25 anonim ***** válasza:
szerintem biztatóak a tesztjeid kedves kérdező :) drukkolok! majd írd meg mi lett az eredmény.
2016. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2016. szept. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm Christie86, kedves tőled, mindenképpen írok a végkifejletről! :)

Kedves utolsó, holnap van a nem várt napja, ma elég erős hasgörccsel ébredtem, el is keseredtem rendesen :)

Viszont ami érdekes, hogy semmi cici fájdalom, feszülés nincs, ez pedig nálam állandó mensi előtti tünet, úgy 5-6 nappal előtte már kezdődik. Szóval nem tudom, igyekszem semmit nem bemesélnk, csupán figyelgetem magam.

2016. szept. 22. 10:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!