Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Főként lányok érett nők (akik...

Főként lányok érett nők (akik tapasztaltak) válaszát kérném! Egy kis segítségre lenne szükségem hogy nem bakiztam e nagyot a terhességi tesztem elvégzésénél. (?! ) Lent hosszabban elmondom

Figyelt kérdés
Egy 16 éves lány...A következő lenne : a barátommal párkapcsolatban "élünk" két havonta párszor kerülünk közelebb egymáshoz augusztus 9.-én lefeküdtünk és bennem mióta megtettük elsőnek ott van a félelem... augusztus 21,22, és 23-án teszteltünk ilyen 15 16 óra magasságába a teszt negatív lett azonban bennem felmerült az hogy mi van akkor ha túl korán teszteltünk?! Értelmes ,segítő válaszaitok nagyon megköszönném bunkó és elítélő válaszaitoktól kíméljetek! U.i.: legelsőnek jun.18.-án feküdtünk le rá egy hónappal teszteltem clear blue digitális teszttel az első reggeli vizeletből! a teszt eredménye negatív lett! Ja és a párommal védekeztünk mindig sohasem ment el bennem és mindig megnéztük a szex után hogy nem e volt kilyukadva az óvszer (vízzel feltöltöttük)
2016. szept. 20. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Leírásod alapján normálisan védekeztek, így nem kell tartanod terhességtől, viszont ha még ennyire stresszelsz az együttlétek miatt, akkor hidd el nekem, nem bántásból mondom, nem vagy még érett szexuális életre. Lehet pettingelni, szeretgetni egymást, az élvezethez nem feltétlenül szükséges még a teljes behatolás. Inkább maradjatok még ennyinél és akkor nem kell végig stresszelned minden egyes napot.
2016. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 1-es válaszoló!

Minden szavaddal tökéletesen egyetértek!


Ugyanakkor lehetséges, hogy itt is megjelennek azok a nagyarcú, nagyokos mindentudók, akik közlik, hogy "a petting az gyerekeknek való", "a petting az nem szex" és hasonlók. Én egy olyan kérdésnél futottam beléjük, ahol az volt föltéve, hogy mit szólnál szülőként, ha a 16 éves lányod fogamzásgátlót akarna felíratni.

2016. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyire felsz, inkabb szedjel fogamzasgatlot!

Nem lehetsz terhes a leirtak alapjan.

2016. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nézd, amíg nem késik a menstruációd felesleges tesztelni, de a leírtak alapján tényleg nagyon kevés az esélye, hogy teherbe esel. Az első válaszolóval egyetértek, nem szabad hogy a folytonos aggódásról szóljon a szex. Érdemes lenne várnod még kicsit.

25/N

2016. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Én is egyet értek az első válaszoló által leírtakkal. Ha Ennyire strsszeled magad miatta akkor meg egy egészséges párkapcsolatot is megmergezhet, főleg ha feszült vagy. Hidd el nem éri meg! Ha viszont jól érzed magad vele és teljesen megbizol benne, én is inkabb a fogamzásgátlót ajanlanam. Biztonságosabb olyan szempontból h ha jol szeded és a szervezeted tolerálja nem lehetsz terhes, de itt döntő h nem véd semmiféle fertőzéstol. Ezert irtam h ez csak akkor jó megoldás ha tuti a párod!

Én is 17 évesen kezdtem szedni, aztán a kapcsolat utan letettem majd most 7 évig egy masik fajtát, de babat szerettunk volna. Most varjuk a kisfiunkat. Okosan és felugyelet mellett jobb lehet.

Gondold át neked mi lenne a legjobb megoldás.

Üdv

2016. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen kicsit korán teszteltél, ráadásul a reggeli első vizeletből ajánlatos, mert abban nagyobb koncentrációjú még a hcg (már akinek van benne persze).

Ettől függetlenül ha rendesen védekeztek óvszerrel akkor nem leszel terhes és teljesen felesleges tesztet csinálnod minden hónapban.

Ha esetleg több napot késik a menstruációd akkor érdemes de addig nem.

2016. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki ÉRTELMES válaszát! A helyzet az hogy amikor együtt vagyunk és még nem válunk el ismét egymástól minden okés mihelyest lesz köztünk az a bizonyos 650 km távolság rámjön a kétségbeesés. Én azon gondolkoztam el hogy biztos hogy jobban és élvezhetőbben emellett biztonságosan fog működni ez a dolog kettönk között ha már fogom tudni mindennek a menetét és stb..., hiszen mèg csak nem most kezdtem és korábban nem voltam senkivelsem!
2016. szept. 20. 13:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Eretlen vagy meg, nagyon koran kezdted. . En semmikepp nem javaslom 16 evesen a tablettat. Boven eleg az ovszer. Feltoltogetni vizzel felesleges.
2016. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eretlen vagyok? Semmikepp nem kerdojelezem meg hogy 16 evesen nem egy felnott erett no gondolkodasa veszett el bennem azonban ha mar csinalom es nehanyszor akkor azt felelossegteljesen szeretnem es ha van valaki olyan aki erett felnott nokent ezeket mar tudja esetleg tinikent vagy az eletebe mar atesett ezen annak megkoszonnem a valaszat!
2016. szept. 21. 13:10
 10/11 anonim ***** válasza:

5s vagyok! Nos azért lettem úgy látszik lepontozva m egy értelmes kérdésre, értelmesen felvetettem a tabletta lehetőségét is? 30+ korral várandósan 0 abortusszal a hátam mögött azt gondolom h a nemi életem teljesen felelősségteljesen éltem, amibe a 17 évesen elkezdett tabletta is benne van. Emellett nem azt írtam h az óvszer nem jo de ha nem bízik benne valaki, akkor a tabi jobb lehet. En pl sose biztam benne....

Na de mindegy!

2016. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!