Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után 8-9 nappal volt...

Ovu után 8-9 nappal volt akinek nagyon fájtak a mellei és szúrt a hasa alja (ami amúgy nem szokott lenni)? Sikerült a baba ezek a jelek után?

Figyelt kérdés

2016. szept. 20. 12:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de követem kérdésedet, mert mintha én írtam volna. 8-9 nappal lehetek ovu után (uh-n lőtték be kb mikor lesz ovu, mert épp kontrollvizsgálaton voltam, de amúgy éreztem is), de már vannak tünetek. Amibő vagy baba lesz vagy sem. Nekem az a fura, hogy 3-4 nap után folyton szurkált, főleg a bal oldali petefészkemnél, tegnap éjjel pedig brutál erős mensi szerű görcseim voltak. Többször fent voltam, mindig fájt. Reggel is azt érzetem, leszakad a méhem. Aztán elmúlt, két óráig semmi, majd ismét bal oldalon viszonylag erős szurkálódás. Én is itt bogarászom a régi kérdéseket, de nagyon idegesítő, hogy a legtöbb nincs lezárva: nem derül ki, végül mi lett a végkifejlet. :( De 60-40% az arány, ahogy megfigyeltem a babások felé :) Nekem amúgy a mellemmel semmi nincs, sőt, kifejezetten puha. Anno kőkemény volt, iszonyat érzékeny. Igaz, csak közvetlen a nemvárt előtt durrantak be. Mindenképp írj, mi lett! Én kb 26-28ra nem várom. Ha addig nem jön, akkor tesztelek. Drukkolok Neked, hogy babát jelentsenek a tünetek!
2016. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nos, hátha tudok segíteni. Nekem általában az esedékes menzesz előtt pár nappal szokott megfájdulni a mellem a has szurka az is kb.4nappal már érezhető. Amit tudok, hogy most a 8 dpo-n valami iszonyatosan megfájdultak a melleim. Semmi mást nem éreztem. 9-11 dpo-n majd leszakadt a derekam, gondoltam meg is fog jönni. Aztán elmúlt. 15 dpo-n annyira fájtak a melleim, hogy a póló amikor hozzá ért, sírni tudtam volna úgy fájt. Aztán 17 dpo-n lett egy jó erős pozitív tesztem. Ez múlt hét szombaton volt. Azóta sincs tünet, semmi csak kőkemény fájó cicik🙄 és rohangálok a wc-re mert olyan érzésem van, hogy mindjárt megjön. Ez mára kissé csökkent. Szóval bármi lehet. Drukkolok nektek!!!
2016. szept. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

27-re nem várom, viszont tegnap óta erős menstruációs görcseim vannak nem egész nap de többet fáj mint nem, néha bele nyilal a hasamba, és ma fehér krémes folyásom is van, mellem nem fáj, nem tudom hogy ez már a menstruációs tünet vagy beágyazodas....

2016. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem ovu ota voltak ezek a tünetek es nemvart elott mar pozit teszteltem :) Máskor csak mensi elott 1-2 nappal szokott ez lenni, ezért is volt nekem is gyanús. :)
2016. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

#3-as#

Kedves 4-es a görcsökre gondolsz és a fehér folyasra?

2016. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm a válaszokat :) Első válaszoló akkor drukkolok nektek :) Remélem nálam is baba lesz.Mert ez így nagyon szokatlan érzés.Van már gyerkőcöm és a kisfiamnál is hasonló volt de nem ennyire.
2016. szept. 20. 21:09
 7/20 anonim ***** válasza:
A görcsökre es a mellerzekenysegre gondoltam. Nekem fehér folyásom csak nemvart után kezdődött. Előtte levo ciklusban volt olyan h mensi elott krémes, de akkor meg is jött utána sajnos.
2016. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

3-as

Akkor nekem valószínűleg meg is fog jönni :(

2016. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hogy vagytok: kedves kérdező és harmadik válaszoló?

Nekem tegnap óta nem szurkál, a görcsök pedig alkalmanként jönnek. Hát nem tudom, mi lesz ennek a vége. A melleim még mindig nem érzékenyek.

#1

2016. szept. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

3-as

Nekem hol görcsöl a hasam hol nem derékfájás, kicsit fáj a mellem is én úgy érzem megjön

2016. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!