Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék kisbabát, bizonytala...

Szeretnék kisbabát, bizonytalan a tesztem és nem tudom értelmezni a vérvétel eredményét se Halvány csíkkal jelzi hogy pozitív, de a véremben található hormonszint nagyon alacsony. Terhes lennék?

Figyelt kérdés
menstruáció ideje,5-én megjött pontosan ahogy szokott, viszot az 5-6 napos ciklus helyett csak 2 napos volt. Csináltam 2 tesztet is 4 nap különbséggel, halvány csíkkal jelezte hogy pozitív. A teszt bizonytalansága miatt rá egyhétre elmentem a dokihoz, mire az ki is zavart egy vérvételi beutalóval, mondván mit keresek nála mikor még csak ki se maradt a menstruációm. A vérvétel eredménye : <1.20 mIU/ml<5, 0 Fogalmam sincs most hogy ez így mit jelent? Terhes vagyok, de túl korán mentem, vagy egyáltalán nem vagyok terhes? A mellfeszülést érzem és szokott görcsölni a hasam. Így még bizonytalanabb vagyok mint amikor a tesztet csináltam. Az biztos hogy többet nem megyek Dr. Kerényi Jánoshoz, nagyon lekezelő és bunkó volt.

2016. szept. 21. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem vagy terhes.

Van ilyen, hol ilyen jól olyan a mensi.

Nagyon ritka, hogy valaki terhesen menstruàl.

2016. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a tesztben bizonytalan vagy, csinalj még egyet! De szerintem holtbiztos , hogy nem vagy terhes.
2016. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam hogy várok akkor következő hónap elejéig.

Ha akkor már ott lesz az erős csí akkor tuti.

ok nőt kérdeztem a környezetemben,60 százalékuk menstruált

Engem az zavar a legjobban hogy kimutatja a szervezetemben a hcg-t.Eddig nem volt.a negatív tesztek tutira negatívak voltak,még halványan se volt ott csík :(

Megtévesztő és elszomorító

2016. szept. 21. 18:41
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Ez biztos h kamu! 60% menstrualt terhesen? Kit akarsz hulyenek nezni?

A magyarorszagon mèrt átlag 3%...

2016. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hülyének nézni?köszi..akiket megkérdeztem

Akkor elmondom hogy nekem anyám sincs akitől tudnék mindent

Látod hogy idegeneket kell megkérdeznem.Örülök hogy ilyen megértően válaszolsz.Nagyon rosszul esik.Kínomban az internethez fordultam de még itt is belém rúgnak.Kedves tőled

2016. szept. 21. 18:55
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Belêd rúgok? Bocsi, nem ez volt a cêlom. De hidd el.. hülyesêget írtál! Ennyi nő nem menstruàl a terhessége alatt.. max az elején barnãzgatni szoktak. Az meg nem ugyanaz
2016. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Okés.

Köszönöm a választ

2016. szept. 21. 19:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. És a szervezetedben nincs annyi HCG, amit a teszt kimutat, szóval csak te láttad pozitívnak a tesztet, de nem az.
2016. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5,4 - es eredmennyel nem volt terhesseg. Ez sem az
2016. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Tudom hogy már régi kérdés DE! A mi családunkban anya, apa felöl minden nő menstruált a terhesség kezdetén. Szóval én márcsak azért is hiszem el a 60%ot mert a mi családunkban ez 100% .
2017. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!