Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha Elmegyek a ciklus 21....

Ha Elmegyek a ciklus 21. napja körül uh-ra, akkor látható hogy volt-e tüszőrepedés vmikor abban a ciklusban? Átjárhatóság miatt kérdezem, hogy menjek vagy ne a ciklus 21-27. nap között.

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen ha írtok.

2016. szept. 23. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lát egy kis folyadékot, akkor az utalhat rá, de vérvétellel kellene kombinálni, hogy biztosat tudjon mondani az orvos. Nekem átjárhatósági előtt amúgy nem nézték, csak az adott napon kellett mennem.
2016. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Annyira nem tudom hogy mit csináljak!

Ha a ciklus első felében megyek akkor megint csak gond lehet, mivel nekem többnyire a ciklus elején van a peteérés. Tehát én a 10.napon már ovulálok.

2016. szept. 23. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!