Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap nagyon halvány lett a...

Tegnap nagyon halvány lett a pozi, ma elkezdtem barnázni mikor "nagy wc-re" mentem, valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Amúgy gyakran van, hogy a menstruáció környékén emiatt elkezdek barnázni ha "nagy wc-re" megyek, de ez miért van? Ez normális?

2016. szept. 24. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A barnázás általában progeszteronhiányra utal. Ilyen esetekben gyakori, hogy nem marad meg a terhesség. Érdemes azonnal orvoshoz menni.
2016. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Én is barnáztam,de akkor nem tudtam még h ez gond lehet,szerencsére nem lett,mert egy honap mulva lesz 8 éves ez a barnázásom:)
2016. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom, sajnos:( egy baba már elment akkor kaptam ultrogestont, de ott csak a 5-6. héten volt barnázás:( nem ilyen hamar:( még csak dpo 12. napon vagyok
2016. szept. 24. 16:18
 4/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogyha valakinek ilyen problémai vannak már a halvány pozitív teszt után is szednie kell az ultrot
2016. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem alacsony progi szint miatt ovulációtól kell használnom az utrot.Ezzel a módszerrel első hónapban sikerült áá baba.
2016. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt barnás folyás 3napig majd azt követte az erős vérzés nekem azt mondta az orvosom korai vetelesem volt, de én azon a héten voltam egy gerinc röntgenen akkor nem tudtam hogy terhes vagyok szóval mivel sugárzás érte a hasam arra gondoltam nem tudott megmaradni.
2016. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet holnap is hogy erősödik e a teszted
2016. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos ma màr nem latszik a masodik csik;( viszont a hőm feljebb ment.a boltban csak uj fajta facelle teszt volt nen tudjatok valtoztattak rajta vajon?
2016. szept. 25. 14:48
 9/14 anonim ***** válasza:

6-os

Ha már negatív sztem az is marad, hidd el tapasztalat én is 4tesztet is csináltam Mikor pozitív volt a tesztem de a barnazastol fogva csak negatív teszt volt. Kémiai terhesseged volt szerintem elindult valami de nem tudott befejeződni

Sajnálom tudom milyen érzés

2016. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de előző hónapban is ugyanigy jártam:( nem értem az orvos miért nem segit... már majdnem egy év eltelt az előző teherbeesés ota, előtte egy év kellett h összejöjjön csak elment..:(
2016. szept. 25. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!