Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből lesz pozitív? Vagy ne...

Ebből lesz pozitív? Vagy ne is reménykedjek? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2016. szept. 24. 16:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha kimaradt a mensesed,akkor szerintem már mutatnia kellene.Simán is fel tudod tenni a képet,nem negatívban? Hol tartasz a ciklusodban?! Próbáld 2 nap múlva,ha nem jön meg!
2016. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Az esedékes menzi előtt felesleges tesztelni.. Ha késik a menzid akkor csinálj tesztet előtte nem érdemes mert csak magadat idegesíted..
2016. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Kb meg van 8 nap.
2016. szept. 24. 17:14
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
6-8 nap múlva tesztelj újra,még a méhbe se ért,ha megtermékenyült a petesejt!
2016. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ok, azt ertem. De rendszertelen a menzeszem, tehát fogalmam nincs mikor, csak kb-ra tudom...

én halványan, de kivehetően látom.

2016. szept. 24. 17:28
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

De miért kell negativba felrakni?

Nem értem. Nem látok egyébként semmit és ha még van időd is amig megjön miért tesztelsz?

Legalább 5-7 napot kéne várni a menzesz után a teszteléssel. Vagy ha kimaradt 2 nap múlva.

2016. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Így kicsit érthetőbb. Azt mondják mindig,hogy a leghosszabb ciklust kell figyelembe venni,és ahhoz képest tesztelni. Nézheted azt is,hogy mikor voltatok utoljára együtt,onnan kicsit több, mint 2 hét. Ha nagyon össze-vissza van a ciklusod, és gyakran van együttlét,akkor (mivel te látod a vonalat), csinálj 2 naponta tesztet. amúgy, ha kb. 8 nap van mensesig,akkor is túl korai. Mi szerint 8 nap akkor?Mikor volt meg utoljára és az utóbbi hónapokban hány naposak voltak a ciklusaid?
2016. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel negatívban, hogy jobban lássátok. Sokat teszteltem, tudom, hogy mi a negatív/pozitív, pláne 2 gyerek után, akikre összesen 5. Évet vártunk.

Szerintem látható, csak az a kérdés, hogy nem e szellemcsík.

A 8 nap azert, mert NYILVAN az az átlag. Retardált nem vagyok.

Azthittem, egyértelmű.

2016. szept. 24. 18:30
 9/20 anonim ***** válasza:

Normális képet tegyél fel

Így nem látunk semmit

2016. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Mi ez az uj divat h ilyen vackot tesztek ide? Mi ez? A tesztet tedd fel ne mindefele izet.....azon talan lehetne latni valamit. Ezen van egy szep magy feher tej folt. Raomlott valami papircsikra a tej????
2016. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!