Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 07.19-en vettem be egy esemeny utani tablettat lehet hogy a hormonjaim is fel vannak borulba de mar 1 hete vege van a mensimnek. Rendesen volt ahogy szokott... Vizont folyamatosan faj/feszul a mellem. Ugy kelek fel h meghalok ugy faj. Folyasom van ami szinten nem szokott lenni. Es ennyi amit furcsanak latok. Lehetnek a hormonjaim? Tegnap teszteltem es az negativ volt. Koszonom elore is a normalis valaszokat.

Szep Napot nektek!!


2016. szept. 25. 08:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabletta egy lórugásnyi hormon bomba és felboríthatja a ciklusod szóval ne csodálkozz azon ha hónapokig össze vissza jön meg meg a leírtakhoz hasonló tüneteid vannak! Ha az esemény utáni tabletta bevétele után nem szexeltél védekezés nélkül és a teszt negatív akkor NEM VAGY TERHES! De menj el nőgyógyászhoz mert mond el neki mi a helyzet valószínűleg azt mondja hogy hormonális probléma az esemény utáni miatt... Már rég pozitívnak kéne lennie a tesztnek ha terhes lennél.. Szóval nyugi
2016. szept. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!