Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utoljára Szeptember 09. -én...

Utoljára Szeptember 09. -én 10. -én voltam együtt a párommal,9. -én volt peteérésem,10. -én volt Ovum. Babát szeretnék, viszont a tesztek negatívak, van még esély?

Figyelt kérdés
Szeptember 24. -ére nemvártam. Csináltam 25. -én és 26. -án reggeli vizeletből tesztet. De sajnos negatív lett mind a kettő. Szerintetek van még remény? (Orvosnál Szept.19. -én voltam, és nincs cisztám, mindent rendben talált)
2016. szept. 26. 10:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha még nem jött meg, akkor van remény! Nem egy olyanról olvastam, amikor 1 hét késés után mutatta csak a teszt a babát. :) Drukkolok!
2016. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a helyzet nálam is, várom mi lesz... Annyi hogy mi voltunk együtt 8,10,13án akkörül volt a peteérés de nem

mértem hôt es ovu tesztet sem csináltam. Reménykedek hogy nincs baj. Ez a legrosszabb se mensi , se pozitív teszt. 😕

2016. szept. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor tovább bizakodok én is! :)

Szurkolok neked is,hogy minden rendben legyen és,hogy pocaklakó jelezze a késést :)

A hőmet én sem mértem,és ovu tesztet sem csináltam,a telefonomon lévő ap. segítségével tudtam,hogy peteérés van,és ovu.

2016. szept. 26. 12:17
 4/21 A kérdező kommentje:

Amúgy igen,ahogy te is írtad..ez tényleg nagyon rossz,hogy se mensi,se pozi teszt. :(

De bizakodjunk a legjobbakban. :)

Majd írj,hogy van e valami változás,én is írok majd! :)

2016. szept. 26. 12:19
 5/21 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok, Ildi, majd jelentkezem mi lett. Teszt van itthon, ma reggel csináltam tesztet, előtte múlt hét pénteken. Most szerintem 2-3 napig nem csinálok megint inkább és várok mi lesz. Én is telefonos appon néztem, tudom az az átlag alapján írja ki, de ott 10 környékén volt a sűrűbb nyák, az régen is megvolt mikor összejött a kisfiunk. Bizakodok nagyon. De ha most nem sikerül az sem tragédia, ez az első próbálkozós hónap gyógyszer után, nálam az is lehet hogy az kavar be, bár előző alkalommal semmi gondot nem okozott az abbahagyása, remélem most se kell hónapokat várni. Akkor a második hónapban sikerült a baba. Most szeretnénk még egy babát. Én egyébként orvosnál még nem voltam mostanában. De ha eltelik 1-2 hét még és nem jön meg és a teszt még mindig negatív lesz akkor biztosan meglátogatom. Drukkolok neked én is. ;)
2016. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Én sem fogok majd csak két nap múlva. :)

Gratulálok az első babóhoz. :) Jó egészséget!

Szurkolok,hogy minden rendben legyen.

Nekünk is ez volt az első hónap,hogy próbálkozunk.

Türelmes vagyok. :)

Te melyik fajta tesztet használod ? (vizeletsugaras vagy mártogatós). Én eddig vizeletsugarasat használtam,de lehet majd veszek egy mártogatóst is.

2016. szept. 26. 12:59
 7/21 anonim ***** válasza:

Köszi, az a baba már 21 hónapos és iszonyú huncut kispasi. :)

Én most teszteltem x-epil mártogatósat, facelle sugarasat és corax be sure, az is sugaras. Van itthon clearblue digitális, de azzal várok még, ahhoz elég drága hogy csak úgy ellőjem. Előző terhességnél volt itthon több clearblue, barátnőmtől kaptam Angliából, ahol a férje dolgozott onnan tudott szerezni.

Akkor az volt, hogy az x-epil negatív volt de a clearblue már pozitív, de akkor volt több ilyen fajta tesztem is, ingyen volt, így nem sajnáltam, ha negatív lett volna, ráadásul azt késő délutáni vizeletből csináltam. Rá pár napra lett csak halványan pozitív az x-epil. Akkor a nemvárt másnapján teszteltem délután és 1-2 hetet írt a clearblue, ez május 22.-ei nap volt és az x-epil csak 25.-én lett halványan pozitív, az esküvőnk napján május 31.-én lett erős pozitív. Orvosnál június 2.-án voltam, akkor volt 5 hetes a terhesség a vizsgálat alapján.

2016. szept. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Biztos tündéri kisfiúcska! :)

Köszönöm szépen a válaszodat!Nekem ma reggel fogyott el,az x-epil(vizeletsugaras),de tényleg az a baj,hogy a terhességi teszteknél,is megoszlanak a vélemények..Kinek ez jön be kinek az. :) Már ezzel kapcsolatban is annyi véleményt olvastam.. Majd ma veszek a Rossmanba több fajtát aztán két nap múlva hajrá! :)

2016. szept. 26. 13:31
 9/21 anonim ***** válasza:
Rendben. Én megvárom a csütörtököt, addig meg csak így simán búgunk tovább a férjemmel. :) :P
2016. szept. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Okkkééé. :D


Jelentkezek szerdán! :)

2016. szept. 26. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!