Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik, ma reggel...

4 napja késik, ma reggel csináltam egy tesztet (X-epil), de negatív. Ennyi idő után már ki kellene mutatnia, ha van terhesség, nem?

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 08:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem az X-epil 6 nap késés után lett pozitív,akkor is halványan. Vegyél egy másik fajta tesztet is Facelle vagy nekem a Sensan is bejött... Az sokkal erősebb pozit mutatott mikor az X-epilen még nagyon kuksizni kellett ☺
2016. szept. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha esetleg csúszott az ovu és később volt mint középidő, akkor lehetséges, hogy a teszt is késöbb mutat pozit! Ha viszont fix-re tudod mikor volt, és ahhoz képest 4 napja késik akkor már kéne látszania igen.
2016. szept. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, igen egyetértek 1essel, csinálj facellez, az hamar mutatja!
2016. szept. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem az x-epil egy hét késés után is negativat mutatott még, vagy annyira halvány volt hogy nem látszott. Gondoltam negatív, kidobtam és 3-4 nap múlva lett pozitív. Szóval szerintem próbálj másikat . :)
2016. szept. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Várok még pár napot, aztán csinálok egy másik fajtát, ha nem jön meg addig. Közben kértem a nőgyógyászomhoz időpontot, de csak október 11-re kaptam.
2016. szept. 30. 08:37
 6/14 anonim ***** válasza:
ciklus hanyadik napjan teszteltel?
2016. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
csak azert kerdezem, mert nekem kesobb fogant, es csak 33.nap on lett pozi a teszt, aztan doki mondta hogy valoszinu par nappal kesobb volt pe-m, nem minden baba kozepidobem fogan
2016. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Augusztus 29-én jött meg utoljára, a ciklusaim pontosan 28 naposak voltak eddig. Ma reggel csináltam a tesztet...azt viszont nem tudom, hogy pontosan mikor volt ovum. Illetve most már teljesen elbizonytalanodtam, hogy volt-e egyáltalán. :(
2016. szept. 30. 11:17
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én babám is egy héttel kisebb az uh-k alapján már az elejétől valószínű ő sem félidős baba. /első voltam/
2016. szept. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Annyira, de annyira örülnék, ha mégis baba lenne...3 éve próbálkozunk sikertelenül.
2016. szept. 30. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!