Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek tényleg később...

Szerintetek tényleg később fogant, vagy már nem fejlődött tovább? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál,mert a hét elején barnázni kezdtem,de már múlthéten voltak halvány pozitív tesztjeim. A doki szerint 4 hetes terhes vagyok és egy 4 mm-es petezsákot látott(valószínűleg). Annyit mondott,hogy egy hét múlva menjek vissza és meglátjuk mi lesz. Növekszik-e vagy nem... Az utolsó mensim aug. 13-án volt,így már majdnem 7 hetesnek kellene lennem. Totál para vagyok,hogy akkor most mi van... Attól félek elhalt a picikém.. :(
2016. szept. 30. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor lett először pozitív a teszted?
2016. szept. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ilyen lett az első tesztem, szept. 20-án.

[link]

2016. szept. 30. 09:16
 3/8 A kérdező kommentje:
A ciklusom,olyan 35-37 napos, mostanában...
2016. szept. 30. 09:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem most kellene a 9.hétbe lépnem menzesz szerint, de most léptem a 7. hétbe. A baba kb. a 25-27 nap között fogant (bár pcos vagyok, úgyhogy ez nem gáz). Szóval nyugalom, egy hét múlva többet lát, akkor már kiderül, hogy fejlődik -e megfelelően. :)
2016. szept. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha az első teszted szept 20-án lett, akkor kb 10-e körül foganhatott, akkor meg kb 5 hetes vagy, szóval még bármi lehet!

Drukkolok neked!!!

2016. szept. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Tüneteim vannak,bár nem olyan erősek. Mondjuk a fáradtság volt az előző terhességemnél is a fő tünet. Tegnapelőtt is teszteltem,az erős pozi lett. :D
2016. szept. 30. 09:36
 7/8 anonim ***** válasza:

A mensi alapján nekem most 21 hetesnek kéne lenni, de a méretek alapján 19 hetes. Ami szerintem teljesen reális, mert biztosan tudom, hogy nem félidőben volt peteérésem, hanem jóval később, és kb. akkor ágyazódott be, mikor meg kellett volna jönnie.



Egy hetes késés után lett a teszt pozitív, a doki semmit nem látott még, a vérvétel (hcg) szerint kb. 3 hetes terhességet mondott. Aztán húzgálta a szemöldökét, hogy akkor még nem is késik...

De a hcg nőtt két nap alatt, és a tesztcsík is erősödött, két hét múlva már látott petezsákot, aztán újabb két hét múlva már volt szívhang is.

A várt ütemben növekszik a terhesség, egyszerűen nem a vérzés alapján számoljuk a korát, hanem a mérete alapján, és minden tökéletes.

2016. szept. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Második babámmal 24ciklusnap volt ovulávióm.Az elején minden ultrahangon 11nappal volt kisebb.Emiatt a 12 hetes ultrahangon módosítva lett a terminus és ezután nem a vérzés szerint számoltuk a terhességet.
2016. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!