Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt pozitívnak számit?

Ez a teszt pozitívnak számit?

Figyelt kérdés

A problémám elég összetett. 2 éve nem sikerül a teherbeesés. Van peteérésem mindig kaptam tüszőrepesztő injekciót. Nem bizonyult elégnek, a doktorom mondta próbáljuk meg következő hónap 12. Napján. Ez volt ebben a hónapban. El is mentem majd közölte h nem lát érett tüszőt valószínű ebben a hónapban nem volt peteérésem. Elsírtam magam egyből persze. Hazajöttem letudtam magamba h ez a hónap is elment.. Aztán hónap végén most jött a szokásos tiszta pattanás a fejem jobban mint bármikor. Nagyon erős mensis görcseim vannak. Ingerült vagyok izzadok és nagyon álmos;) nekem mindig barnázással indul fura volt h ez most kimaradt. 5 napja késik! Gondoltam csinálok egy x-epil tesztet. Nem belemártottam pohárba hanem lepisiltem. Bár gondolom az mindegy. Először a kontrollcsík jott ki jó mondom ez negativ. Bementem a szobába rá egy percre ránéztem mégegyszer és akkor vettem észre ezt:

[link]



2016. szept. 30. 09:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tájékoztatón leírt időn belül jött ki akkor ez egy csodálatos pozitív!!☺
2016. szept. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Szép!
2016. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Elmentem wc-re megcsináltam, elkezdett nedvesedni kijott kontroll csík egyből. Már a wcben láttam hogy valami jön elő , egy második csík de kezet mostam utána megnéztem mégegyszer és akkor volt ilyen. Ez nem lehet száradási csík ugye? Ha ez tényleg pozitív, és baba van a dologban , akkor az egy csoda lesz számunkra!
2016. szept. 30. 09:48
 4/25 A kérdező kommentje:
Holnap reggel újra megcsinálom mert számomra ez meg hihtetlen. A mensinek minden tünete megvan és sokkal erősebben mint normál esetben szokott . Arról enm beszélve hogy a fejem olyan mint egy tinédzseré. :)
2016. szept. 30. 09:49
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

2. Vagyok.

Nézd az enyém is pont olyan, bár ez már emlék nekem mert nem most csináltam.

Ezután megyek majd orvoshoz.


[link]

2016. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Reménykedek hogy nem fals eredmény és tényleg itt van velünk végre:) köszönöm a válaszokat majd írok hogyha csinálom a következő tesztet :)
2016. szept. 30. 09:54
 7/25 anonim válasza:
100%
Ez egy nagyon szép pozitív teszt. Gratulálok! :-)
2016. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
El sem hiszem :) valószínűleg lehetett egy késői peteérésem mert a doki nem látott semmit... Talán emiatt nem is görcsöltem rá ebben a hónapban. Köszönöm mindnekinek :)
2016. szept. 30. 09:58
 9/25 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy erős mensis görcsök normálisak ? Nem voltam még terhes:) 28 éves vagyok amúgy. Tényleg olyan több napja mintha bármelyik percbe megjönne..
2016. szept. 30. 10:02
 10/25 anonim ***** válasza:

Mennyire erősek ezek a görcsök?

Olyan elviselhetően vagy rossz mozogni?

Magnéziumot mindenképpen kezdjél el szedni.

2016. szept. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!