Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt és hőmérőzés közötti...

Ovuteszt és hőmérőzés közötti összefüggés, nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Aki mérte a reggeli hőt, és közben nézett ovutesztet is, mikor lett az ovu teszt pozi? Amikor leesett a hő, vagy előtte, vagy amikor már felívelés első napján?

Előre is köszi a választ, vagy ha valaki tudna babás görbéket linkelni, ahol néztétek az ovu tesztet is.


2016. szept. 30. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Délután 6-7 között pozitív az ovutesztem, másnap hajnalra leesik a hőm és megreped a tüsző. Estére negatív az ovuteszt. Következő napra fentebb megy a hő, majd azutáni napon még fentebb és ott is marad. Nekem 2-3 lépcsőfokban szokott emelkedni. Tehát ha délután pozitív a tesztem, akkor másnap hajnalban ovu. UH szerint is így volt.
2016. okt. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az 1 tizedes leesés délutánján volt pozitív az ovu teszt.

Másnap 3 tizeddel ment feljebb. Ovuláció tesztet nem csináltam.

Harmad nap 2 tizeddel lejjebb ment, ovu teszt negatív volt.

Negyedik nap 3 tizeddel feljebb ment és fenn is maradt.

2016. okt. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem most pl. Elobb kezdett el felmenni a hom, mint a pozi teszt. Viszont a pe-s tubeteim azon a napon voltak, amikor + lett az ovu teszt.

2016. okt. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nemsoká nekem is kiderül, melyik csoportba tartozom, még ovu előtt vagyok...
2016. okt. 1. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!