Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik de nem vagyok terhes?!...

Késik de nem vagyok terhes?! Ez hogy lehet? Részletek lent

Figyelt kérdés
5 napja késik a menstruációm. 2 napja 1* hányás és hányingerem is van. Olyan érzésem van mintha meg akarna jönni de semmi. Ahogy szokott menstruációs előtt és alatt lenni az nincs. Nincs mell duzzadás, érzékenység, has fájás... Egyszerűen semmi. Nem rég pedig csináltam egy tesztet és negatív lett :( most akkor mit tegyek? Várjak még?
2016. okt. 1. 00:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2 nap múlva csinálj még egy tesztet, aztán ha nem jön meg doki. Egyszeri késés még nem kóros, ha rendszeres akkor van gond.
2016. okt. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Néhány nap múlva ismételd meg a tesztet. Ha nem jön meg és negatív menj nőgyógyászhoz. Ha pozitív akkor gratulálok és 6-8. Héten érdemes menni nőgyógyászhoz :)
2016. okt. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Más oka is lehet a késésnek, nem csak terhesség. Amíg nem jön meg, ismételd a tesztelést. Ha sokáig nem jön meg, és a teszt is negatív marad, akkor menj orvoshoz.
2016. okt. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ma 5 napja, hogy késik...és hozzád hasonlóan sem mellfeszülés, sem hasfájás/görcsölés, sem semmi. Kedd óta viszont megfázás gyötör. A tegnap reggeli tesztem negatív. Én várok hétfőig, akkor majd tesztelek újra, ha addig nem lesz változás.
2016. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tesztelni fogok újra és ha az is negatív akkor mindenképpen dokihoz megyek. Október 13.ra van is már időpontom az éves vizsgálatra
2016. okt. 1. 09:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem először az életben késett két hetet, a terhesseg összes tünetét produkáltam mégsem volt baba. Furcsa dolgokra képes a szervezet..
2016. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
1 hét késés után meg jött ma reggel de a hányás meg maradt.... Érdekes nagyon...
2016. okt. 3. 08:39
 8/15 A kérdező kommentje:
Most a késés miatt lehet, hogy darabos a vérzés?
2016. okt. 3. 10:24
 9/15 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nekem továbbra sincs semmi...jövő héten megyek dokihoz, de úgy érzem addig becsavarodok. :(
2016. okt. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
4es. Elhiszem, hogy ideges vagy én is végig az voltam de most is mert ez, hogy nagy vér darabok jönnek ki belőlem az durva... És még hol van 13.a....
2016. okt. 3. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!