Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha becsuszik a baba ti hogy...

Ha becsuszik a baba ti hogy mondanatok el?

Figyelt kérdés
Evek ota egyutt vagyunk a sraccal de csak az utobbi honapokban lett sokkal szorosabb a kapcsoltunk.beszelunk ill beszeltunk gyerektemarol is.mondtam neki h en szeretnek nagyon mar gyereket.mondta h o is de ugy erzi hogy még messze van tole.mikor megvolt mondtam neki h ha gondolja akkor most nem szukseges vedekeznunk.de o abban az idoben sem tartotta be a vedekezest mikor nem volt meg nekem.viszont nekem hormongondjaim vannak amiket mondtam neki.azt mondta h mihamarabb menjek el vele orvoshoz mert hosszu tavon nem egeszseges ha verzek hokozben.en ugy emlekszem h mondtam neki h nem szedek semmit de ugy erzem h a koztes verzesbol is egyertelmu h semmit nem szedek.viszont most ugy nez ki h osszejott a baba.h mondhatnam el neki?vajon h fogadna?
2016. okt. 1. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen, leülsz vele és elmondod hogy terhes lettél. Azt meg hogy hogy fogadná mi honnan kéne tudjuk? Te ismered, nem mi.
2016. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Aha szóval a szexpartnered teherbevágott?

Hát örülni nem fog,szerintem. De nagyfiú már,mqjd feldolgozza és két lehetősége van: vagy vállalja az apaságot vqgy lelép!

Neked is két lehetőséged van!

2016. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
En vallalom a gyerekem ez egyertelmu.es ismerem ot.rendes tisztesseges ember.
2016. okt. 1. 16:29
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelne a válasza, vagy hogy épp hogy fogadta:D
2016. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Leülsz vele szemben és elmondod neki,hogy mivel nem védekeztetek terhes vagy.Ha elhagy emiatt a gyerektartásra akkor is igényt tartasz.Kb ennyi
2016. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Ez is te vagy???


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ha nem,akkor fogj kezet a másik kérdezővel,hogy micsoda csodás,átgondolt családalapításra adtátok magatokat! Remélem azért a 10millió CSOKot nem akarod előre felvenni...

2016. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Szedd össze minden bátorságod és beszélj vele.Ha tisztességes komoly férfi akkor vállalja a felelősséget igy nincs mitől félned de készülj fel arra hogy nem fog pezsgőt bontani örömében.Sok sikert neked!!!! Egy mondat erejéig a kommentelőkhöz is szólnék ,ennyi megkeseredett nőt egy helyen életemben nem láttam,szégyen ahogy a nő társaitokat bántjátok es örültök a bajának!!!!
2016. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso.igy lesz ahogy tanacsoltad.pezsgot bontani biztos nem fog de abban biztos vagyok h mindenben mellettem fog allni
2016. okt. 2. 13:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok :) nem is aggódnék a helyedben ha valóban ilyen a párod :) bátorság!!!! Írj legyszives ha tul vagy rajta,engem érdekel hogy alakul a jövőtök!
2016. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
látom nagyon rá vagy állva a gyerektémára, olvastam én is az előző kérdésedet. Azért tesztelj a nagy bejelentés előtt. :D
2016. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!