Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rövidebb ciklusnál esélyesebb...

Rövidebb ciklusnál esélyesebb a ciklus végén teherbe esni?

Figyelt kérdés
max 24 naposak a ciklusaim és ebben a hónapban csak a 23. napon tudtunk együtt lenni. tudom, hogy elvileg bármikor teherbe lehet esni, de nem ilyenkor a legesélyesebb. Inkább tapasztalatokra lennék kíváncsi :)
2016. okt. 5. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a ciklusod közepén van péd akkor szerintem a 8-9 napon esélyesebb.

2016. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem teljesen jól tettem fel a kérdést. inkább úgy értettem, hogy a normál hosszú ciklushoz képest több esélyem van-e vagy csak ugyanolyan kevés.
2016. okt. 5. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb. esélytelen, de ez akkor is így lenne, ha 28 napos ciklusod lenne. Persze bármikor teherbe lehet esni, de ez csak egy szöveg, gyakorlatilag nem így van. Teherbe esni ovulációkor lehet (amikor a petesejt kilökődik), ami általában a ciklus közepe tájékán van. Ha mégsem történik meg akkor, valamiért eltolódik a peteérés, akkor úgy lehetséges akár a ciklus vége felé is teherbe esni, de abban az esetben nem jön meg a menzesz az esedékes időpontban, (akkor sem, ha nem történt megtermékenyülés), mert a menzesz a peteéréshez igazodik. Szóval megvan ennek a folyamata.

Neked 24 napos ciklussal a 10. ciklusnap körül lehet ovud. Akkor, és az azt megelőző napokban vagy termékeny, akkor kell bele húzni. A 23. nap szinte esélytelen.

2016. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!