Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció 5 napján mekkora...

Menstruáció 5 napján mekkora esély van hogy terhes legyek? Barátommal kibróbáltuk hogy bennem megy el. Nem akarok ezért bevenni tablettát, mert az elég erős hormonadag ugy olvastam, és szerintem nem fontos, de nyugtassatok meg hogy igy van :S

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 10:19
1 2
 1/12 VeDi84 ***** válasza:
100%

Mivel benned ment el, van esély a babára.

Nem értem! Oké, hogy kipróbáljátok, hogy milyen az, amikor "normálisan" elmegy, de akkor miért nem szedsz pl fogamzásgátlót?

2016. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem éppen így jöttek össze az ikreim!


Megnyugtatni nem fog tudni senki, ha védekezés NÉLKÜL fekszetek le, akkor bármikr lehetsz terhes, még akár a menzesz ALATT is.


Ha nem gond, egy esetleges gyerek, akkor reménykedj és várj, egyéb esetben - ha még belefér az idöbe -, szedd be az esemény utánit.

2016. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Én nem nyugtatlak meg, bármikor teherbe lehet esni, ha nem védekeztek. Bármelyik hónapban lehet többször peteérésed és bármikor. Jó nagy felelőtlenség volt.
2016. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában az ilyeneknek szokott "összejönni" .. aki meg szeretne annak nem .. szep
2016. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Erősebb hormonlöket lesz és nagyobb változást hoz, ha teherbe esel...

Ha nem védekeztek, bármikor van esély, csak hol kisebb, hol nagyobb.

2016. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőm menstruáció utolsó napján esett teherbe. Nem tervezték még a babát,nem volt otthon óvszer, gondolták egy alkalomból nem lesz gond ☺ 4 éves a kisfia.
2016. okt. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Ha azt veszed alapul, hogy akkor se 100%, ha peteéréskor dugtok, csupán 20%, akkor OK.

Naponta 100 abortuszt csinálnak, és valahogy összejött az is. Innen nézve meg túl nagy rá az esély. Miért kell egy ember életével játszani!?

2016. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély. Gimiben az egyik osztálytársam Így lett terhes. Menstruáció alatt is teherbe lehet esni.
2016. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7 ciklusnapon lettem terhes. A himivarsejtek simán élnek benned 3-4 napig.

Nagyonis esélyes, hogy terhes legyél.

Nem is értem, miért gondoljátok sokan, hogy a ciklus első fele biztonsagosabb. Az a legrizikosabb.

Ez nem probalgatas kérdése. Egy terhesség és abortusz sokkal megterhelőbb lesz hormonalisan, lelkileg, fizikailag, anyagilag, mint most egy tabletta.

Soha (!!!!) ne szexelj védekezés nélkül!

2016. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Nem, nem nyugtatunk meg. Fogalmunk sincs, hogy teherbe esel-e, nem vagyunk látnokok. Ha semmiképp se akarsz babát, a megszakítás sem védekezés, nem hogy a naptár módszer csak úgy önmagában. Az lóf...t ér konkrétan, mint védekezés. Elmehet a barátod benned bármikor, ha van rajt óvszer, bakker. Vagy ha tablettát szedsz. Ha már ilyen okosak voltatok, meg még esemény utánit se vagy hajlandó szedni, akkor rettegj csak most pár hétig, megérdemled.
2016. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!