Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nap kulonbseggel is csak...

5 nap kulonbseggel is csak halvany pozitiv terhessegi teszt. Miert?

Figyelt kérdés
Egy hete csinaltam terhessegi tesztet 4 napos kesessel egyet reggel 10 es masikat este 25 os. mindketto halvany de pozitiv. 5+4 hetesen voltam ultrahangon es nem lattak semmi terhessegre utalo jelet. aztan valami szurke foltot mutatott az ultrahangos hogy erre rafoghatjuk hogy megindult valami de megallt a fejlodesben es ki fogja lokni a szervezetem. es hogy sajnalja. de látná ha terhes lennek. csinaljak tesztet es egy het mulva menhek vissza. megcsinaltam wz is halvany de pozitiv. es lassan jon ki a masodik csik. elso terhessegemnel rogton ottvolt a nagyon eros masodik csik. valaki volt mar ilyen helyzetben es mi lett a vege ?

2016. okt. 15. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sajnos voltam ebben a helyzetben! 6 alkalommal is. Késéssel megjött. :( Remélem te szerencsésebb leszel.
2016. okt. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
es mennyi kesessel jott meg ?
2016. okt. 15. 13:30
 3/7 A kérdező kommentje:
sajnalom :(
2016. okt. 15. 13:31
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Ne tesztelj állandóan.. Mert csak magadat idegesíted! A terhességi teszt a hcg hormon kimutatására van és nem a mennyiséget méri.. Az is lehet hogy kevesebb hcg választódott ki a vizeletedből ezért olyan a teszt amilyen.. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.
2016. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hét késéssel,egyszer meg gyógyszeres segítséggel,mert nem akart megjönni a petezsák meg bent volt,de nem fejlődött.De igaza van a másik vwlaszolónak is. Lehet,hogy neked,nem úgy termelődik a hcg. Pl unokahugomnak negatív tesztjei voltak 3 hét késéssel,amikor már a picinek szívhangja is volt,a babája rendben van.
2016. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg sajnos nem jót jelent az, hogy nem erősödik a csík, mivel van már gyereked, es akkor szép erős csík volt.

Egyértelmű erősödést kell látni a teszteken, ha nagyon halvány volt az első. Főleg 5 nap eltéréssel.

Persze biztosat majd az uh mond.

Drukkolok!

2016. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi van ilyen. Minden rendben lesz!
2016. okt. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!