Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt úgy valaki, hogy a...

Volt úgy valaki, hogy a második terhességét később mutatta ki a teszt, mint az elsőt?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Elég nehéz lenne, ha előbb mutatná ki a másodikat...
2016. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más. A beágyazódás befejeződhet a 9. és 12. dpon is és ki tudja min múlik a HCG is néha, olyan széles skálán normális az értéke.
2016. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A fiamat a nem várt napján mutatta ki,most újra várandós vagyok és már a nem várt előtt 3 nappal egyértelmű pozitív lett a teszt. Ez függ attól,hogy mikor volt peteérés,mennyi a HCG a szervezetedben. Minden terhesség más
2016. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, irtó vicces vagy! Többieknek köszönöm! Az első terhességemnél nemvárt előtt két nappal már halvány pozitív volt. Mára nem várom, de még semmi. Szerintetek? Lehet még pozitív?
2016. okt. 17. 15:03
 5/17 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne! Ha még az ovu ideje se biztos akkor főleg nem nehéz elképzelni, hogy később lenne.

Egyébként nekem leggyakrabban 30-32 napos a ciklusom, ez alapján ha csinálnék 28. vagy akár 30. napon olyan negatív lenne, hogy nem igaz. Ovutesztelek és ez a ciklus úgy néz ki pont 35 napos lenne. Az első terhességemet 2 nappal nemvárt előtt kimutatta.

2016. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Még nem jön meg addig van remény. Szorítok :-) majd írd meg az eredményt!
2016. okt. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Megfogadtam, pénteken tesztelek. Akkor már biztosra megyek. :)
2016. okt. 18. 11:34
 8/17 anonim ***** válasza:
Irígylem a türelmed :-) harmadik voltam ismét. E 6+2 hkm
2016. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Mivel már 4szer teszteltem, nemvárt előtt is, mind negatív (értelemszerűen), így nem akarok több csalódást. Úgy vagyok vele, hogy péntekig vagy megjön, ha meg nem, akkor már lehet pozitív. Így nem vesztek semmit. De egyébként nincs olyan óra, hogy ne jutna eszembe. :)
2016. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja, a 9. én voltam. Csak más profilból. :)
2016. okt. 18. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!