Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottatok már olyanról,...

Hallottatok már olyanról, hogy az allergiára hosszasan használt orrspray megváltoztatja a nyálkahártyát, és nehezíti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia.Én 9 éves korom óta allergiás vagyok nem is kicsit,sokszor be is fulladtam(már nem)Rengeteg szteroidot,orrsprayt,orrcseppet,inhalálót használtam mégis két gyermeket szültem és 7 ill.8 hónap alatt teherbe estem velük.Most várom a harmadikat vele 5 hónap alatt sikerült teherbe esnem.
2010. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor elvileg nem akadályozza. Köszönöm a választ!
2010. ápr. 26. 14:45
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Baromság.20éve vagyok allergiás, 39 évesen fél év alatt teherbeestem.
2010. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy sikerült teherbeesni? Én is 39 vagyok 1 éve szeretnék, de nem sikerül, pedig vannak már gyermekeim, csak már nagyok.:(
2010. ápr. 27. 08:03
 5/10 anonim ***** válasza:
En ugy tudom hogy az orr-nyalkahartyat karositja. A meh-nyalkahartyahoz semmi koze.
2010. ápr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Heti 3-nál, de inkább 2-nél több szex nem, mert az életképes hímivarsejtek kb. 48ó alatt fejlődnek ki.Párod kerülje a forró ülőfürdést.Rágörcsölni a dologra szintén nem szabad. De a mi korunkban már csökkenek az esélyek, lehet hogy szerencsém volt.Azonkívűl egy orvosi vizsgálat sem árt.
2010. ápr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A párom is volt már vizsgálaton, neki 65%-os lett, azt mondták nem rossz.

Most én kaptam Clostilbegitet, és Duphastont, ez a 2. hónapom, az egyébként rövid 24 napos ciklusomat, kitolta 28 naposra, eddig ennyi....remélem sikerülni fog.:))))

2010. ápr. 27. 09:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát persze,hogy sikerülni fog:)

Ne azt mondogasd,hogy REMÉLEM sikerülni fog,hanem IGEN MOST sikerülni fog.

Én "csak"30 éves vagyok én nagyon hamar teherbe esem,nekem meg pont ez a problémám,hogy nagyon figyelnünk kell a fogamzásgátlókra,mert bizony bekapom a legyet röptében:)

De teljesen átérzem a Te problémádat,pláne ha első babáról van szó.

Soha ne add fel,MOST sikerülni fog,ezt mondogasd.

Az már egy nagyon jó eredmény,hogy a ciklusod hosszabb lett,tudod a luteális fázis hossza nem mindegy a beágyazódás szempontjából.

Olyat is hallottam sőt láttam,akinek Clostitól ikrei születtek.Gondolom Te beérnéd egy babóval is:)))

Nagyon drukkolok,jelentkezz ám,mi újs lesz.

18 hetes km.

2010. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Van már gyermekem, de most új párom van, és tőle szeretnék. 14 éves a fiam, régen szültem.

Köszönöm a kedvességed, igazad van sikerülnie kell!:)))

2010. ápr. 27. 10:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem lehet probléma. De ha aggódsz emiatt, akkkor használj Nasya orrsprayt, amiegész más technológiával zárja el az allergének eljutását az orrnyálkahártyáig (porózus anyagot alkalmaz, a mindent elzáró cellulóz alapúakkal szemben), és így hosszab ideig lehet károsodás nélkül használni. Alkohol sincs benne.
2010. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!