Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a pénisz nem éri el esetleg...

Ha a pénisz nem éri el esetlegesen a méhszájat sikerülhet a baba?

Figyelt kérdés

Szűkebb a hüvelyem az átlagosnál a nődoki véleménye és a tapasztalataim alapján. Fáj ha szeretkezünk a hüvely oldalt. Május óta vagyunk a babaprojekten, reméljük mihamarabb összejön, első babát tervezzük! Misszionárus pózban szoktuk mindig és utána legalább fél órát hanyatt fekszek és van h felpolcolom a medencém is. Hátrahajló is a hüvelyem.

27/L



2016. okt. 26. 11:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Javítok: a méhem hátrahajló!
2016. okt. 26. 11:52
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasidnak 8 centinél hosszabb a pénisze álló helyzetben, akkor nem tudja nem elérni, ugyanis ennyi a hüvely hossza alapállapotban, szex közben meg amennyi kell. A szűkösségnek ehhez nincs köze, gondolom nem úgy szexeltek, hogy a csak a hegyét teszi be. Nem, ezen nem fog semmi múlni, nyugi.
2016. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Mi alapján ad a nődoki olyan szakvéleményt, hogy szűkebb az átlagosnál? Mi az átlagos? Mi alapján mérik?
2016. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hű, én egyetlen ismerősömmel beszéltem eddig a párja mini méretéről, most várja az ötödiket.
2016. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

én azon röhögtem, hogy "tapasztalataim alapján" :D mármint hogy szereztél tapasztalatot hüvely szűkösségben? hány hüvelyed volt? :D



7.-ben mikor tanultátok a szaporodást akkor hiányoztál? mert ezt tanitották... egyrészt a sperma spiccelve távozik, másrészt a spermiumok haladnak felfelé, azért van szükség a spermára-vivőanyagra, hogy a hüvelyt túléljék

2016. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Sztem ne vállalj még gyereket. Előre sajnálom.
2016. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Párom se érte el a méhszájat mégis teherbe estem szóval nyugi
2016. okt. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Most te szűk vagy és a pasidnak meg kicsi? Vagy mi köze egymáshoz a szűk pi.nának meg a kicsi fsznak?
2016. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Szia! A fájdalmas szex nem természetes. Keress fel egy szakembert aki tud nektek segíteni, mert ezt kezelni kell. A gyermek fogantatását nem befolyásolja. Ha van behatolás, és nincs veletek semmi gond, akkor előbb-utóbb össze kell jönnie a babának. Kívánom, hogy minden jól alakuljon!
2016. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmesek és tapasztaltak kedves, érthető válaszát! Tudom kicsit hülye kérdés, de nyugtató és bíztató pozitív válaszokat olvasni!

Tapasztalat alatt azt értettem, egyértelműen, h mit tapasztalok, érzek szex közbe!

2016. okt. 26. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!