Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Tegnap este...

Lehetek terhes? Tegnap este az olaj szagtól olyan rosszul lettem, annyira hányingerem volt hogy nem tudtam vacsorázni sem. A mensim kicsit több mint egy hete múlt el.

Figyelt kérdés
A családba már volt ilyen, akinek megvolt pár hónapot még, de mégis terhes volt. Lehetséges nálam is ez?

2016. okt. 28. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyel tesztet
2016. okt. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vedekeztek, lehetsz.


Az a menstruacio pedig sosem olyan.

2016. okt. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az lesz, veszek. Ilyen még soha sem volt velem, nem szoktam semmitől rosszul lenni...szeretnénk már babát.
2016. okt. 28. 07:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha előfordult már a családodban hogy volt vérzés terhesség alatt. És te sose vagy rosszul semmitől ráadásul rajta vagytok a baba témán esélyes hogy terhes vagy. De mindenféleképpen csinálj egy terhességi tesztet reggeli vizeletből. Drukkolok
2016. okt. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem rengetegszer volt terhességi tünetem nemvárt előtt 1-2 nappal utána meg megjött, vagy negatív lett a teszt, szóval a tünet még nem feltétlenül jelenti, hogy megmarad a terhesség. Csinálj tesztet, az megbízhatóbb "jel", akár pozi, akár nega.
2016. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!