Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől szurkál a hasam napok...

Mitől szurkál a hasam napok óta? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Hétfőn voltunk együtt utoljára a Férjemmel.

Szerdán volt peteérésem az ovu teszt szerint. (keddi volt pozitív)

Azóta minden nap szurkál a hasam lenn.

A beágyazódáshoz még korai.

Tudom, hogy nem láttok belém, és majd kb. 10 nap múlva a tesztből kiderül... de vajon lehet ez baba jele?

A megtermékenyülés is okozhat ilyen tüneteket?


2016. okt. 29. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, a megtermükenyülés semmilyen tünetet nem tud okozni, a legtöbb esetben a beágyazódás sem okoz tünetet, valami más lehet a háttérben.
2016. okt. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig hasonló van ovu és menzesz között, egy nem babás ciklus is nagy változásokkal jár, vastagodik a mnyh stb. Amikor babás lettem is ez volt és akkor is, amikor nem.
2016. okt. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy mégsem volt meg az ovud? Nekem a szurkálás peteérés jele volt.

Baba szerintem még nem lehet, mert a megtermékenyülést nem lehet megérezni, a beágyazódást esetleg, de annak meg még messze nincs ideje.

2016. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezek az ovu tesztjeim. A legfelső a hétfő, az alatta lévő a keddi. Utána már teljesen negatívak lettek, ezért nem csináltam többet.

[link]

2016. okt. 29. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!