Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue terhességi teszten...

Clearblue terhességi teszten mindig megjelenik a második vonal?

Figyelt kérdés

3 tesztet csináltam... ma vagyok 10 dpon. Tudom korai stb... tisztába vagyok vele ,de nem is ez a lényeg. Hanem ,hogy mi a jó isten van ezzel a tesztel? Egyből megjelenik a plusz. Marha halvány de látni! Régen is használtam. Nem emlékszem rá ,hogy ilyen gagyi lenne. És vastag vonal. Nagyon nagyon halvány kék.

Másnak is volt már ilyen? Negatívnak veszem.. csak bosszantó ,hogy ennyi pénzért ilyen rossz minőség. Soha többet nem veszek!!



2016. okt. 29. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy terhes vagy?

Nekem nagyon korai terhességet kimutatta anno, amikor az x-epil még nem.

2016. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekem babát jelentett.

Sőt, most másik teszttel is pozit teszteltem 10. dpon, Walentinnel. Azóta napok óta késik és pozi a többi is szóval nem volt fals.

2016. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem. 1.5 éve próbálkozunk. Most derült ki ,hogy a parommal is baj van.

8dpo csinaltam 1et d.u az időn túl lattam mintha.. 9dpo reggel ott egyből az erősebb. A meg ma reggel most is láttam de halvámyabb mint tegnap. One step 10es negatív. Jó ha tehes lennék arra fognám ,hogy azért halványabb mert este sokat ittam. De nem ringatom magam semmibe. Úgyhogy szerintem csak száradási.

Páromnak is mutattam ő is latta ,de azt mondta ,hogy az ott a lehetőség hogy ott kellene hogy legyen. De ilyen nincs!! Ne legyen ott a lehetőség mert aki babára vágyik ez borzasztó.

2016. okt. 29. 13:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia ha nem gond tennél fel róla képet?
2016. okt. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia nem tudok képet rakni. Mert estére besárgultak. Gondolom addigra ázott át es száradt meg. És így már a csíkse látszik úgyhogy kidobtam!Holnap tesztelek újra 12 dpo.
2016. okt. 30. 15:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2016. okt. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen! Xepil tesztel! Nem lettem okosabb. Ezen is van egy csík ,de nem tudom szürke vagy színes.. a mellem 2 hete fáj. Ma nagyon hisztis vagyok meg fáradt. Néha a hasam is fáj. Olvastam erről a tesztről ,hogy sokaknak pozi lett és mégsem volt baba:/ 2 nap és kiderül. Azért reménykedek!
2016. okt. 31. 13:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha látod még megírnád, hogy mi lett a tesztelések vége? Remélem pozitív :)
2020. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!