Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van hatodik napja hogy...

Ma van hatodik napja hogy késik ezért csináltam egy Gabriel tesztet kicsit halvány lett. De ma mintha meg jött volna hol elénk piros hol barna vagy bordó. Hol görcsök jönnek mi van most nem értem?

Figyelt kérdés
2016. nov. 2. 13:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Raktam tisztaságit de azon semmi csak pisi után v ha meg nézem.
2016. nov. 2. 13:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz szerintem. Ha terhes vagy nem szabad vérezni, ha meg nem vagy az csak lassabban jön meg legalább nem éled bele magad...
2016. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia ha van halvány teszted akkor doki merz lehet kell progi potlàs.Mennyire halvàny a teszted?Kèpet esetleg nemtusz feltenni?
2016. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gabriel elég megbízható teszt, valószínűleg terhes vagy és szükséged lenne hormonpótlásra. Én sürgősen orvoshoz mennék, még ma!
2016. nov. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En pont az ellenkezojet tapasztaltam a gabriel teszttel kapcsolatosan: pozitivat mutatott, mikozben nem voltam terhes, par nap mulva megjott.

Utana olvastam es masok is irtak, hogy alpozitiv eredmenyt adott a teszt. En azota sem veszek olyat.

Szerintem vegyel egy masik fajta tesztet! Viszont ha gyanitod, hogy terhes lehetsz es kozben verzel, akkor inkabb nogyogyaszhoz menj!


Irj, hogy mi volt!

2016. nov. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú vagyok mert még tegnap késő délután meg jött és ma is rendesen meg van. Ügye már ma nincs értelme tesztet csinálni? 😞
2016. nov. 3. 07:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Hat, ha ugy latod, hogy ez mar rendes menstruacio a szokasos tunetekkel, akkor valoban ertelmetlen a teszt! Viszont legkozelebb ne Gabrielt vegyel, ahogy irtam is, mert latod pozitivat mutatott neked is...

A gyogyszertaros is mondta, hogy nem a legjobb.

Miota probalkoztok a babaval? Megkerdezhetem?

2016. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj minden hónap új remény :)
2016. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!