Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora így az esély, hogy...

Mekkora így az esély, hogy összejöjjön a baba? /Többi lent/

Figyelt kérdés
Ovulációs tesztem ma a 2 csíkos végre, de a tesztcsík halványabb. Elvileg holnap lesz ovuláció. Ha 3 nap önmegtartóztatás volt és ma együtt leszünk a párommal, mennyi az esélye, hogy sikerül teherbe esnem? Szúró fájdalmat érzek a petefészkemnél.

2016. nov. 3. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Ne görcsöljetek rá ennyire

Legyetek együtt 2 naponta és majd jön az a baba

2016. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem görcsölünk rá. Két hónapja próbálkozunk. Eddig ez az első hónap, amikor odafigyelünk arra, hogy ne minden nap legyünk együtt. Valamilyen hasznosabb választ szeretnék kapni.
2016. nov. 3. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg, ha a második vonal halványabb,mint a control csík,akkor az nem pozitív.Gyakorlatilag ha vaterán vásárolt (olcsóbbik fajta-de ettől ez nem rossz teszt, nekem mindkét gyermekem ennek segítségével jött össze)teszted van, ott ha csak picit halványabb a második csík mint az első,akkor már sok esetben az is pozitív.

Egyébként a második gyermekünknél a pozitív ovuteszt Másnap éjjelén ( este 11 környékén) voltunk együtt, és mégis összejött, pedig azt mondják,hogy pozitiv teszt másnap hajnalán van peteérés.

2016. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :) Várom még hasonló tapasztalataitokat.
2016. nov. 3. 21:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sikerült. :) 11.17-én teszteltem pozitívat. Most vagyok 6 hetes.
2016. nov. 23. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!