Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi fájdalom, szúró érzés,...

Alhasi fájdalom, szúró érzés, lehet baba?

Figyelt kérdés

Már kb 1.5 hete fájdogál az méhem és a petefészkem. Az utolsó menzim Október 20.án volt meg 25-én kellett volna megjönnie de mivel párommal babát szeretnénk így a fogamzásgátló szedését 15nap után abbahagytam Október 15től. Kb 1-1.5 hete érzem ezt a folyamatos feszülést a méhembe, a szúrkáló érzést, fáradtabb vagyok, és sűrűbben pisilek, és az étvágyam is talán picit jobb és változatosabb. Délutánonként hányingerem van és néha reggel is, és van hogy hajnalba kelek fel enni mert annyira éhes vagyok.

Volt már egy babánk, de sajnos nem akart velünk maradni így elveszítettem :(

Szerintetek van esély arra hogy terhes lehetek? Vagy csak a gyógyszer utáni hormonváltozást érezhetem?

Köszönöm a válaszokat.



2016. nov. 4. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a hírtelen hormon változás mert le tetted a fogamzásgátló tablettát.. Az étvágy, éhség nem Terhességi tünet.. 31 hetes kismama vagyok.. Én nem tapasztaltam ilyet. De ha meg akarsz nyugodni csinálj egy terhességi tesztet
2016. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nekem 11hetesen ment el a babám de addig is én kb zabáltam mindent mindennel. De csinálok majd egy tesztet. Köszönöm
2016. nov. 4. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!