Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg vagyok ijedve! Nem kell...

Meg vagyok ijedve! Nem kell aggódnom emiatt? Mensim éjszaka jött meg, akkor igy is az 1. napja és rá 3 nappal éjjel vagy lehet a ciklus 5 napján hajnalban volt a dolog és nem vette ki hanem bennem ment el! A ciklusaim összevissza vannak, mi lesz?

Figyelt kérdés

az előző barátnője terhes volt tőle de elvetette,és nem akarom hogy a sors megismételje önmagát,meg elég nagy botrány lenne..

18 éves vagyok barátom 20


2016. nov. 6. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ovszerrol is tarsairol hallottatok mar? Megeri butanak es felelotlennek lenni?
2016. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szegény pasidat azzal sújtja a sors, hogy mindig gumi nélkül kell szexelnie? Rémes lehet...
2016. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Meg is lehetsz! Miért van ennyi szerencsétlen, életképtelen sötét tini mostanában? Megérdemelnéd hogy teherbe ess. Apádék helyében úgy elvernélek hogy többet eszedbe se jusson védekezés nélkül szexelni. meg akkor nem voltál megijedve mikor telelőtt g..ivel?
2016. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
nem teljesen ertem amir irsz...most megjott neked v nem? Ha megjott ne parazzal, ha nem akkor parazhatsz. De ezt az 1. Nap ra e nappal ejjel, ezt magyarazd mar el...
2016. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy megjött az egy dolog. anya is négy hónapos terhes volt velem mikor először elmaradt a vérzése.


De fordítok emberi nyelvre: a vérzése 3. napján vágta tele a pasija, azt kérdezi, vérzés alatt lehet-e terhes.

2016. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ciklus 4 napján éjszaka történt,de utánaolvastam és kicsit meg is nyugodtam esküszöm...
2016. nov. 6. 13:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira nem nyugodnék meg, az én hasonló akcióm gyümölcse épp itt eszi mellettem a kismackót, várja a délutáni fektetést. Főleg úgy, hogy nem rendes a ciklusod, meg ugye van spontán peteérés is, ráadásul a spermák több napig életképesek. Barátnőmnek két gyerek, nekem egy jött össze hasonló körülmények között.
2016. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem védekezik, lehet terhes. Mikor érti már meg ezt a sok ostoba?
2016. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyira ne nyugodjál meg, elég sokan esnek teherbe a ciklusuk 4-5 napján történt aktusból. Pl. én is!

A hónapban csak akkor voltunk együtt, és a nemvárt előtt, de a baba méretéből teljesen egyértelmű, hogy a mensi végén estem teherbe. A doki még csak meg se lepődött, azt mondta, hogy el se hiszem, milyen gyakori eset.

2016. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyik ismerős kb. ugyanígy lett terhes, mint te (nem tartotta meg) és ő is szentül meg volt győződve, hogy nem lehet terhes. Pedig a természet produkál fura dolgokat. Ha össze-vissza vannak a ciklusaid, főleg.
2016. nov. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!