Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk már babát....

Nagyon szeretnénk már babát. Van valami jó és bevált ötletetek? (szinte naponta, kétnaponta próbálkozunk)

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint semmi bajom. A páromnak sincs, mégsem akar összejönni :(
2016. nov. 11. 16:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
7%
Mert allabdoan kufircoltok, ez altal nem eleg magas a spermaszama a parodnak... csak peteereskor szexeljetek. Ket het kell a spermiumoknak mire teljesen kifejlodnek
2016. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell ennyire rá kattani a baba témára.. Egészséges pároknak 1 éven belül össze jön a baba... Mióta próbálkoztok? Nekem PCO és IR mellett 10 hónap után sikerült a baba.. Szóval nyugi. Ha 1-1,5 éven belül nem jön össze akkor kell elmenni a kivizsgálásokra mind a kettőtöknek... Ezután jön a gyógyeres kezelés majd ha ez se segít akkor a lombik. De nem szabad egyre görcsösen akarni.. Jönni fog az a baba.
2016. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
0%
Mensi után 14 nappal van peteérés. Peteérés kor próbálkozzatok. És szex után csinálj gyertyát emeld a lábad a magasba gyergyallasba :) nekem bevált, és rögtön ne alj fel soha szex után . Várj 15 percet legalább. Vagy még lehet venni ovulacios kalkulátor vagy tesztet azon nézheted mikor van peteérésed.
2016. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló kicsit nyers.

Természetesen ne csak akkor bújjatok össze amikor a naptárad írja! Bármikor amikor jól esik. Ne görcsöljetek rá.

Egy egészséges párnak átlagosan 5-6 hónap mire sikerül a baby. Nem tudom ti mióta próbálkoztok. Ha egy éven belül nem sikerül érdemes orvoshoz fordulni.


Sok nőnek segített a természetes praktikák közül a palástfű tea, ez remek hatással van a progeszteron-termelésre, ami a beágyazódásért és a terhesség megtartásáért felelős.

A medence vérellátását serkentve vastagítja a méhnyálkahártyát és erősíti a méhet.

Növeljük a teherbeesés esélyét, ha málnalevél teával kombináljuk, de nem egyszerre.

A málnalevél segíti a peteérést, és hosszabb ciklus esetén előrébb hozza a tüszőrepedést, ezért a ciklus első felében kell fogyasztani. A palástfű a beágyazódásnál játszik fontos szerepet, ezért ovuláció után kezdje alkalmazni.


Elkészítése: Erdei málnalevél teából 1 teáskanálnyi mennyiséget 2 dl vízzel forrázunk, 15 percig állni hagyjuk, majd leszűrjük. A palástfű teát 1 evőkanálnyi mennyiségből készítjük. Naponta 2 csésze teát nyugodtan fogyaszthatunk.

2016. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 ede1219 ***** válasza:
100%

"Ket het kell a spermiumoknak mire teljesen kifejlodnek"


Az lehet, de 3 napi "termés" távozik, egy ejakulációval.

2016. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi tanácsokat.

Jó azért nem egyfolytában megy a kufirc a párommal :) Természetes (legalábbis nekem) hogy piros napok kimaradnak.

10 hónapja próbálkozunk eddig eredménytelenül :(

Palástfű teát pont ma vettem. Szedem kb 1 hónapja a barátcserje kapszulát. A párom cinket és szelént iszik. (bár nem tudom biztosra hogy ez jó)

2016. nov. 11. 16:56
 7/22 A kérdező kommentje:
Az erdei málnalevél teáról még nem hallottam. Mindenképp ki fogom próbálni. Köszönöm a tanácsot.
2016. nov. 11. 16:58
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekünk másfél év után sikerült, menj el nőgyógyászhoz, hogy ne legyen semmi fertőzés,gomba stb. mert lehet hogy nincs is tünete, de be tud zavarni a baba projektbe. Szerintem vegyél ovulációs teszted, azzal tudod követni, hogy mikor van peteérésed és a megfelelő időpontra tudjátok időzíteni az együttlétet.
2016. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az a lényeg hogy ne azon agyalj higy gyereket akarsz. Mar kezdesz ragorcsolni, ahogy erzem.. Engedd el a témát, hadd hogy megtortenjen spontán. Ne gorcsolj rajta. Jó megoldás egy kis kikapcs ha megoldható. Egy hosszú hétvége valahol. De közeleg a szilveszter, olyankor is sokaknak sikerül, mert teljesen kikapcsolnak es arra a néhány órára nem azon gondolkodnak. Sok sikert
2016. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj ennyire rá. Te se, ő se. Annál rosszabb nincs szerintem. Próbálkozzatok ritkábban.

Azt veszem észre, hogy akik babát szeretnének már annyira rágörcsölnek ha nem jön össze pár hónap alatt,hogy utána megváltozik a kapcsolatuk is. Ne az miatt szeretkezzetek mert gyereket akartok. Ez ne legyen kötelező jellegű.Jöjjön magától, a meglepetés is nagyobb lesz:)

2016. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!