Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fajdalmas mell. Lehet a...

Fajdalmas mell. Lehet a terhesseg az oka?

Figyelt kérdés
Nem jott meg. Az utobbi idoben menzesz elott egy hettel mindig fajdalmas volt a mellem. Most nem jott meg. De a teszt (egyelore) negativ. Mi van velem?

2016. nov. 13. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nemvárt előtt 1 héttel már nagyon fájt, nem is múlott el.

Amíg nem jön meg bármi lehet. Drukkolok. :)

5hkm. :)

2016. nov. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen.. nekem is nagyon feszült a mellem terhesség alatt és nekem sem jött meg, viszont a teszt pozitív lett.

Próbáld meg pár nappal később is, hátha egyértelmű lesz. De leginkább azt ajánlom, hogy keress fel egy nőgyógyászt! Mert a méhen kívüli terhességnek és egyéb hasonló 'bajnak'is lehetnek ezek a jelei!

2016. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor is feszult a melled, amikor pozitivat teszteltel? Nekem eddig csak menzesz elott fajt. De hat, ugy nem.jott meg. Az utobbi idoben szerintem megborult a hormonrendszerem is. De evek ota nem kesik ennyit. Lehetseges szerintetek 20. nap korul is teherbe esni? Arra gondoltam, hogy esetleg azert nem jott meg, viszont meg korai lenne, hogy ki tudja mutatni a teszt. Szerdan reggel tesztelek meg egyet... Kiderul talan...
2016. nov. 14. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen akkor is, 4 nappal a nemvárt előtt lett az első +, utána nemvárt után 2 nappal. ( fiamnál kb 9.hétig el sem múlt a feszülés/fájdalom)

Ma vagyok 5 hetes -1 héttel a nemvárt után- melltartó nélkül valószínűleg már nem élnék. 😂

2016. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!