Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek, hogy sose fogok tudni...

Félek, hogy sose fogok tudni teherbeesni (? )

Figyelt kérdés
Fiatal koromat szépen szólva elcsesztem... Dohányoztam, néha néha műfüveztem... Aztán tömtem magam már korán fogamzásgátlóval(tartós kapcsolatom volt, jelenleg is ő a párom) na lényeg a lényeg kb mindent megtettem, hogy torpára tegyem a szervezetem... Minden hónapban más hajszín, leírtak stb...20 évesen elkezdtem lenyugodni, mára már nem cigizek, nem füvezek, nem iszok(mondjuk inni sose szerettem max 1 évben 2x) nem szedem a tabit mégse jött össze 3. Hónapban se a baba... Unokatesóm ilyen múlt mellett 5évet várt gyerekre.. Félek velem is ez lesz...
2016. nov. 14. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

Nekem akkor nem sikerült amikor nem ittam, nem szívtam, nem buliztam. Amikor pedig már nem is vágytam a babára és ittam, szívtam, buliztam akkor jött össze.


Tehát nem ezen fog múlni hogy sikerül-e vagy mikor sikerül.

Eleinte nekem nyugodt életem volt meg mindig figyeltem a jeleket meg egészségesen éltem...stb. és mégse sikerült.

Akkor sikerült amikor már nem is gondoltam rá és éltem az életem.

2016. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Most komolyan ki vagy akadva, hogy 3 hónap után még nem estél teherbe? Mit szóljon az, akinek már 1 éve nem jön össze?

Amúgy én is dohányoztam, napi 1 dobozzal, mielőtt babával próbálkoztunk, a párom is dohányzott, rendszeresen évekig festettem a hajam, több, mint 4 évig fog. gátlót szedtem, a 7. hónapban jött össze a baba. Hozzáteszem, akkor már nem volt hajfestés (bár kismamaként is lehet hajat festetni), a cigit letettem. Alkohollal, meg fűvel, vagy egyéb, más drogokkal soha nem éltem.

Nyugi, nem emiatt nem jön össze, mert régen hogyan éltél.

Majd jön. A teherbeesést nem úgy kell elképzelni, hogy az ember nem védekezik és máris összejön. Teljesen normális, ha még 3 hónap után nem jött össze.

Ha majd 1 év után sem fog, akkor lehet orvoshoz fordulni, hogy hátha valami egészségügyi oka van a dolognak.

2016. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Ne már... Ha ezen múlna.... 7 évig szedtem tabit, ittam, szívtam, dohányoztam rendesen tini korom óta. A hajamat a mai napig festem (megis mi köze lenne hozzá?) cigit a pozi tesztnél raktam le, a többit nyilván akkor amikor végeztem az egyetemen. 7 hkm vagyok, 2. hónapban jött össze.
2016. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Első vagyok:


Na igen meg a másik hogy 3 hónapja nem sikerül ezen nem kéne kiakadni. Nekem 7 év után jött össze ebből 4 évig egészségesen és bulimentesen éltem és utána meg aztán tényleg nagyon benne voltam mindenbe és erre megfogant a babám. Legelőször meg kb. 10 évig én is fogamzásgátlót szedtem, elég keményet ráadásul.

2016. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
3 honap az semmi. Semmi okod az aggodalomra. A fiatalkora szerintem legtobbunknek hasonlo, unokatesodnak se emiatt kellett ennyit varnia, hidd el.
2016. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

"fiatalkora szerintem legtobbunknek hasonlo"


Nem. :)

2016. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem ez az oka légy nyugodt. Én szerettem inni(hétvégente,nem lerészegedni) volt,hogy füveztem nagyon ritkán, 6 évig szedtem elég erős fogamzásgátlót a cigit a pozitív tesztnél tettem le. Szóval nem ezen múlik,3 hónap nem sok idő. Ne kattogj folyton ezen,mert csak rosszabb lesz!
2016. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Huh. Te nem setalsz sosem egyet? Kissebsègi nők tizesevel szülnek.. szerinted egeszsegesen èlnek?

Ez nem feltètlen ettől függ, ahhoz durvább èletmòd kellett volna.

Nekunk full egeszsegesen 7honap alatt jott ossze, a masodik 9honap alatt. Mindenfèle karos szenvedèly nèlkül!! :)

Ne vidd tulzasba.. 3honap az semmi!

2016. nov. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
3 eve varunk a babàra. Nyugi. 3 hònap az csak edzès....
2016. nov. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem kb ilyen múlttal,( sőt az első babánál még annyira nem is volt múlt a sok buli,ital,fű), simán összejöttek a gyerkőcök. Elsö hónapban mind a 3 baba. Ne stresszelj ennyire rá, három hónap még nem sok, jönni fog! Ha mégis nehezebben fog, akkor az oka valószínűleg más lesz!
2016. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!