Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ennyi vér?

Normális ennyi vér?

Figyelt kérdés
Mult hónapban kezdtünk bele a babaprojektbe.nem estem egyből teherbe,ma megjött napra pontosan viszont nagyon kevés vérrel.a hasam nagyon görcsöl.máskor amikor megjön mindig folyik belőlem annyi szokott lenni.most meg mintha az utolsó napon lennék.ez normális?
2016. nov. 14. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem minden ciklus egyforma
2016. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy a vérzés első napján ez még teljesen normális. Nem kell és nem is lehet ebből még semmi következtetést levonni.
2016. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is akarok következtetést levonni.tudom hogy milyen szokott lenni a ciklusom csak nekem fura
2016. nov. 14. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha majd elmúlt a mensid, nem jött meg jobban, más volt, akkor ha vége csinálj egy tesztet:) am 3-4 éve nekem ebből áll a mensim: 1. Nap iszonyatos fájások, pár csepp vérrel... 2.-3. Nap megszünnek a fájások, megindul az erősebb vérzésem.
2016. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyakori jelenség, hogy amikor egy pár élesben belekezd a gyerekprojektbe, akkor a nőnek megváltozik a ciklusa.

Más lesz a hossza is, máshogy zajlik le a vérzés stb.

Ez normális jelenség.

2016. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!