Terhes lehetek? L/17

Figyelt kérdés

Egy honapja pettigeltunk baratommal. Szex nem tortent es el sem elvezett. A tenyerem egy kis resze csuklohoz kozel elonedves lett. Azzal hozzaertem az o kezehez ami eppen elindult belem.

Semmi tunetet nem eszlelek. Azota meg egyszer volt 10.en. De ott vigyaztunk. Kezmosas. Es akkor sem ment el. Azert aggodok mert havim elott nekem szokott kisebb eloverzes lenni. Most nincsrn csak borhiba, es ma fajt a pocim eloszor.

19.ere van kiirva . Aggodok. :(


2016. nov. 18. 20:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szeeintem nem kell aggodnod:) 17 evesen meg nem all be teljes pontosaggal:)
2016. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Felesleges, Az előnedvből alapból nagyon kicsi az esély a bajra, akkor ezt még oszd el azzal, hogy csak közvetetten-közvetetten ment beléd a "cucc". Tehát, 0,000000001% az esélye, hogy probléma van. Nyilván ez is esély, de ezen ne stresszelj, mert a stressztől késni fog, amitől még jobban stresszelsz, és helószia 2 hetes késés :D
2016. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem altalaban nem szokott iden nyaron viszont nagyon sok csaladi baj volt, es azota leseget akkor dgy hetet, azota egyszer egy napot multkor ket nappal a kello ido elott.. Aggodok mindig. Vigyazunk mi, meg el sem ment sperma nem volt igy, meg o nem fogdosta maganak h az o keze is elonedves legyen teljesen. Elvileg nem nagyon voltam termekeny idoszakban sem de mindig ott van bennem az a kis mi van ha ..:(
2016. nov. 18. 21:24
 4/11 A kérdező kommentje:
Leseget helyett keseget*
2016. nov. 18. 21:24
 5/11 anonim válasza:
Második vagyok. Még mindig csak azt tudom mondani, hogy kb nulla az esélye, hogy baj van. Sokkal cifrább helyzetekből se lesz legtöbbször semmi baj. Holtfeleslegesen izgatod túl magad :) Csak éld az életed, oszt majd megjön :) Ez egy abszolút ilyen helyzet ^-^
2016. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen megnyugtattatok! :) probalok nem panikolni ;)
2016. nov. 18. 21:43
 7/11 anonim ***** válasza:

Baratnom igy lett terhes szuzen ....

Elonedvbol

Vedekezzetek

2016. nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is előnedvből lettem terhes...
2016. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Gyakorin mindenki attól lett :D De azt értsétek meg, hogy még csak behatolás sem volt. Imádom, itt a legtöbb lány kifejezett Szűzmária, vagy csak sántít a sztori :)

Kérdező, még mindig nyugi :)

#2 voltam

2016. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Es nagyokos a terhesseghez nem kell behatolas csak egy db spermium

Vaginisztikus nok is teherbe esnek behatolas nelkul

2016. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!