Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek valamilyen formában...

Akinek valamilyen formában jelentkezett a menstruációja (barnázás stb) az első hónapban milyen tünetei voltak még?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Első három hónapban pontosan 28.napra "megjött" 2 napig tartott csak nagyon gyenge volt nem görcsöltem annyira mint normál menzeszkor. Ezenkívül a mellek érzékenysége, fájdalma jelen volt úgy 12.hétig. És nagyon fáradt álmos voltam. Semmi más...
2016. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és nem igazán vérzés volt hanem barnás vízszerű valami kis mennyiségű. Baba jól volt egészségesen született 41.hétre 3.75dkg és 51cm.
2016. nov. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kettő terhességem kezdődött barnázással. Mindkétszer pozitív teszt után pár nappal jelentkezett a nem nagy mennyiségű, sűrű sötétbarna váladék, ami krémes világosbarnára váltott, majd elmúlt. Ezenkívül levert voltam és fájt mindenem, mintha influenzás lennék. Néhány nappal utána kezdtek fájni a melleim.
2016. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!