Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most mikor teszteljek?

Akkor most mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

12-13 naposak a lutealis fazisaim.

Egyesek szerint attol meg keses elott egy nappal nyugodtan tesztelhetek, mert masok is szoktak es pozi is lesz, ha baba van!

Masok szerint vàrjak 1-2nap kèsèst!

Èn ùgy gondolom hogy 14.dpo elott ugysem mutatja ki. Keveseknek mutatja ki. Szerintetek? Dec 3.ra nem várom.


2016. nov. 24. 19:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ugysem tudsz vele várni!  en a helyedben megvarnam dec3 az a tuti. :)
2016. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szia! A dec 3.-at mindenkepp megvarom az lesz a 13.dpo , nem szeretnek csalodni, sot lehet h meg igy is fogok. Nehez lesz kibirni. :)
2016. nov. 24. 19:33
 3/23 A kérdező kommentje:
Remelem jon majd mèg valasz. Irtam ki multkor is 2 kerdest , az egyik nulla masik 1 vàlaszt kapott. Valahogy mindig ez van, ha en irok ki. Mashol meg ott a sok "OKOS":(
2016. nov. 24. 19:52
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd meg a dec. 3-mat. Az a biztos. Én is a nem várt napján csináltam második vizeletből és halvány pozi lett. Majd két nap múlva csináltam még egyet, de azt már reggeli vizeletből és azon már nagyon látszott.
2016. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert ugy vannak itt az emberek,hogy ilyen vagy hasonlo kérdés már van itt és így a tied figyelmen kívül hadjak! De ha az lenne a kerdesed hogy terhes lehetsz-e mert nem vedekeztel es most félsz raadasul egy ejszakas kaland volt (ebből van 1000kerdes itt) akkor mar lenne vagy 50 okoska itt.  ha nem látnak a kerdesedben fantàziàt" akkor megsem nezik. .. ilyenekaz emberek.. első válaszoló még mindig.  na de remélem összefog jönni a babad!! ;) es szeretnem ha itt leirnad majd mi.lett az eredmeny! :)
2016. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
December 3. -a elött nem érdemes mert lehet még negatív attól függetlenül hogy terhes vagy.. Nekem 1 hét késésnél lett halvány pozitív.. Szóval türelem ne kapkodd el
2016. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ja azt hittem hogy december 3.-án kell megjönnie.. Az esedékes menzi előtt ne tesztelgess jobbra balra... Várd meg míg késik
2016. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Dec3.ra nem vàrja. Azaz december 3.-án "kell" megjonnie.
2016. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Pontosan dec 3. Kovetkezo menzesz napja. Amit ugye nem varok hogy megjojjon.:)

Koszonom h irtatok. Es termeszetesen megirom hogy alakult. Enis imadom mikor megirjak mi lett vigil :)

Koszi 1#a jo kivansagot. Valoban igazad van. Maskor frappàns kèrdèst ìrok ki! :D :))

2016. nov. 24. 20:32
 10/23 anonim ***** válasza:

Van, akinek már a nemvárt előtt kétcsíkos lesz a tesztje, van, akinek csak napokkal utána. Erre nincs egyetemleges, mindenkire érvényes válasz, hogy mikor KELL tesztelni, hogy kimutassa. Neked kell tudni, hogy csalódott lennél-e, ha a nemvárt előtt negatívat tesztelsz, vagy mennyire viselne meg, ha lesz egy halvány kétcsíkos, aztán mégis megjön... Utóbbi velem megtörtént, na akkor szoktam le a 14-15. Dpo előtti tesztelésről. A kisfiammal a 15. Dpo-n lett nagyon halvány a tesztem, 11-12-en biztos, hogy teljesen negatív lett volna még.


Ja és szerintem attól, hogy rövidebb a luteális fázisod nem termelődik gyorsabban a HCG-d, ez két egymástól független dolog. Szóval így lehet, hogy nálad is csak pár napos késésnél lesz pozitív a teszt. Úgy értem, hogy lehet, hogy neked naptár szerint már három napja késik, de az embriód akkor is még csak a 15. Dpo-n jár. Szóval szerintem a Dpo fontosabb, mint a luteláis megszokott hossza. Remélem, érted mire akarok kilyukadni. :)


Egyébként pozitív tesztet kívánok, akárhanyadik Dpo-n! ;)

2016. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!