Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom terhes vagyok - e?!

Nem tudom terhes vagyok - e?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. A történetem röviden... Tegnapra vártam a menstruàcióm. Nem jött meg csak 1-2 cseppecske vér volt tegnap a fehérneműmön. A ciklusom 22.napján viszont elkezdtem barnázni. Két menzesz közti időm mindíg 28 nap. De ez a barnázàs is csak egyik nap volt a WC papíron egy maszat, másnap semmi aztán megint vissza vissza jött. Megint elmúlt. Tegnap óta viszont, csak pár cseppnyi vér van. Fáj a jobb oldalon a hasam, sajnos csak ott van petefészkem, de egyértelműen az fáj. Olyan mintha valaki belekönyökölne folyamatosan, arra a pontra ahol fáj. Tesztet most csináltam, bár nem volt valami koncentrált a vizelet. Negatív lett. Orvoshoz meg sajnos csak akkor kapok azonnal időpontot ha lebegtetek legalább 2atom pozitív tesztet. Nem tudom mi tevő legyek, vagy, hogy egyáltalán ez lehet e terhesség. Szerintetek? Kíváncsi lennék mások véleményére, tapasztalataira :=)

2016. nov. 28. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
En kernek idopontot orvoshoz es addig tesztelgetnek par naponta.Mast nem nagyon tudsz tenni mig orvos nem lat :(
2016. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ez még így akármi is lehet, két nap múlva tesztelj, azon ha van baba már kell legyen egy halványka csík. Még időben vagy! De a Petefészek fájdalom, nem kifejezetten terhes tünet, de lehet az is :) Szóval még mindig nem vagyunk okosabbak :)

Kitartás!


Drukkolok, hogy baba legyen :)

2016. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Számomra nem derült ki, hogy szeretnél-e terhes lenni. Egyenlőre nem lehet tudni, hogy az vagy-e, vagy sem. Csinálj tesztet holnapután reggeli vizeletből, az már nagy eséllyel kimutatja.
2016. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves tőletek... Köszönöm :) az, hogy terhes szeretnék - e lenni? Nem tudom... De egy biztos, félek a méhen kívüli terhességtől :( tavaly átestem egy műtéten pont ez miatt. Inkább ez az amitől félek. Mert akkor is az utolsó percben vették észre,olyan szinten, hogy mikor az orvos meglátta 10perc múlva műtőben voltam. Eléggé megviselt. Szóval nem a terhesség ami miatt aggódom, hanem az, hogy ha az is a helyzet, akkor jó helyen van e a baba.
2016. nov. 28. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Viszont, ha ez a helyzet, akkor tesztelj minimum 2 naponta reggel és ahogy pozi irány a doki, tuti be fognak engedni ilyen előzményekkel.
2016. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes a leírtak alapján.
2016. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tènyleg nem tudom mi lehet, rossz ez a bizonytalanság. Csak megijeszt hogy eddig rendben volt minden a ciklusaimmal. Most meg egyszerűen nem értem miért nem akar megjönni rendesen.
2016. nov. 28. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!