Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vizes folyás utalhat terhességre?

Vizes folyás utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor is ha amugyis szokott lenni menzesz elott mar 7-10 nappal? A kulonbseg most hogy szùr a hasam/petefeszkem mindkèt oldalt, de főleg bal oldalon, ez inkabb ovukor szokott lenni! Mèg 5-6 nap van a nemvàrtig.

30-31 naposak a ciklusaim, 13-14nap a lutealis fazisom.

Dec 3-ra nemvàrom. Ki mit mond? Volt mas igy, aki terhes is volt?? Nagyon jo lenne ha vegre sikeres honapunk lenne. Köszi előre is a vàlaszokat


2016. nov. 28. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ennyivel korábban nehéz lenne mit mondani rá... nekem ovutól a kiszáradásig jutottam és pozi teszt. Valahol olvastam, hogy mensi előtt 1-2-3 nappal a vízes folyás már mensire utal inkább, mert a méhnyálkahártya leválás így kezdődik. Én nagyon száraz voltam most terhessen mensi körül, és most kb 5 hetesen van bővebb folyásom, de nehéz megmondani mert utrod szedek.
2016. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez tènyleg egyedi lehet, mert masik kerdeseket olvastam most errol, vagy 6 fèle változatot leìrtak.de igazad lehet.. kezdem elkonyvelni az ùjabb sikertelen hónapot.:/
2016. nov. 28. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne koncentrálj rá ennyire, semmit nem jelent a folyás, és nincs tünet a nemvártig. Én is minden hónapban ezt csináltam, teljesen feleslegesen, amikor terhes lettem az volt az első hónap, hogy normálisan álltam hozzá, nem tesztelgettem össze-vissza, csak nemvárt után 3 nappal és pozi is lett. Visszagondolva semmi értelme nem volt a korábbi cirkuszaimnak minden mensim előtt, csak idegesítettem magam vele.
2016. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
11honap után már nehez nem koncentrálni!! 5 hònapja vagyok ilyen nemtudom mièrt. Rèmeket latok, azt almodtam meddő vagyok stb! :/
2016. nov. 28. 17:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, őrültnek "hangzik" csak van egy olyan megerzesem h baj van velem vagy a pàrommal. Egyebkent terelem a figyelmem egesznap.. neha este kijön rajtam aztan ujra elfelejtem! :)
2016. nov. 28. 17:07
 6/9 anonim ***** válasza:
11 hónap nem sok idő, de 1 év után elkezdik a kivizsgálásokat, csak kérned kell a dokidtól. Párodat is meg tudják vizsgálni, menjen urológushoz.
2016. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is 11 hónapja próbálkozunk és én is félek, hogy bajunk van. A héten kezdtünk el E vitamint szedni.
2016. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi 1,5 honapja szedunk orvos tanacsara napi 400mg E vitamint, B- komplexet ( ezeket a párom is) folsavat (folsavat mar elejetol szedem) remelem nektek is ès nekünk is hatàsos lesz!! :)
2016. nov. 28. 18:26
 9/9 Lillaa3 válasza:

Végül összejött a baba? Terhes voltál akkor?

Most én megyek keresztül ezeken 🥺

2023. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!