Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez tul magas LH szintet jelez?

Ez tul magas LH szintet jelez?

Figyelt kérdés
Minden ovutesztem pozi szinte, epphogy nem pozik. 3honapja van ez
2016. nov. 28. 17:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyszer pozi teljesen amikor ovum van aztan masnap full negativ. De kivancsisagbol josteszteltem egyszer amit 6-7 nappal nemvart elott kell kezdeni. Vegig eros ket csikos volt..:( gond vajon?
2016. nov. 28. 17:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha magas lenne akkor erős 2 csíkos lenne az lh teszt.. Az lh színt peteéréskor a legmagasabb. Máskor meg alacsonyabb :)
2016. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felesleges Lh teszttel jóstesztelni.. Ha késik a menzid csinálj egy terhességi tesztet
2016. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Epp ez az h 90% ban eros key csikos es egyszer ovukor pozi!! :)
2016. nov. 28. 17:44
 5/8 A kérdező kommentje:

3# a kerbed nem ez volt de koszi szèpen! Egyszer kiprobaltam elnezest.. aztan emlitettem a dokimnak, azt mondta amig nem megyek kontrollra csinaljak tobbszor neha 1-1 tesztet es irjam fel, mert problemat jelezhet. Azt nem mondta milyen problèmát!!

Dec kozepen megyek! :)

2016. nov. 28. 17:46
 6/8 A kérdező kommentje:
A kèrdès*
2016. nov. 28. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Ciszta miatt is lehet pozitív egy hcg teszt de nem lh
2016. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, de az orvosom azt mondta nem akarmilyen ciszta okozná azt , csak csokoláde ciszta. De nincs semmilfèle cisztam. Es LH tesztre nem vonatkozik.:/ :) :)
2016. nov. 28. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!