Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1-2 napos, kevés menzesz...

1-2 napos, kevés menzesz enyhe alhasi szúró érzés utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Röviden: A párommal már 2,5 éve próbálkozunk babával és már egy csomó vizsgálaton átestem, gyógyszert is kaptam. Az elmúlt 1-2 év elég zavaros volt ilyen téren, mert a ciklusaim nem voltak egyformák. Egyik hónapban 24, másik hónapban 33, aztán 29, aztán 40 naposak voltak. Emelett folyton valamilyen gombás fertőzéssel szenvedtem, amit kikezeltek, aztán 2 nónap múlva újra előjött. Most 4. hónapja percre pontosan 28-ára megjött. Eddig 3-4 naposak voltak, második nap picit erősebben megvolt. De tegnap reggelre megjött, elhasználtam kb. 3 normál tampont, ma meg alig van valami. tompán napok óta olyan szúrós érzéshez hasonló valamit érzek a jobb petefészkem körül és a melleim igaz most nem duzzadtak fel, de nyomásra fájnak. Szerintetek van értelme tesztelni? Köszi!

2016. nov. 29. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy tesztet megér. :) hogy megnyugodj! Szuro erzet nekem is volt. :) ird meg az eredmenyt. :)
2016. nov. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tesztelj hátha! Drukkolok!
2016. nov. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De ha a vérzés marad, a teszt pozitív lesz és továbbra is csak jobb oldalon érzel szúró fájdalmat, akkor azért érdemes lesz mielőbb felkeresni egy nőgyógyászt, mert ezek a dolgok méhen kívülire is utalhatnak. Csak óvatosan, vigyázz magadra! +++
2016. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!