Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti az abortusz mellett lennétek?

Ti az abortusz mellett lennétek?

Figyelt kérdés
Ti a 18 éves lányotoknak javasolnátok, úgy, hogy éltétek már át??(ok:férjed átvert, mikor megtudta, hogy terhes vagy lelépett) vagy mellette állnátok, hogy fel szeretné nevelni?
2016. dec. 4. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Én éltem már át, 17 évesen. Szülői hatásra. Azóta is bánom. Életem legrosszabb döntése volt, hogy belementem, s nem álltam ki magamért, illetve a meg nem született gyermekemért. Ennek már 15 éve, de még mindig "kisért"
2016. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem, én segítenék neki felnevelni.
2016. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Mellette állnék, ha fel szeretné nevelni. Nekem sosem volt abortuszom és nagyon remélem nem is lesz (csak akkor ha beteg lenne a baba vagy az én életem veszélyezteti). Büszke lennék rá amiért vállalja a felelősséget és nem futamodik meg. Mindenben segíteném amiben csak tudnám.
2016. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Természetesen támogatnám, mint minden normális szülő. Nem értem hogy juthat eszébe valakinek rábeszélni a lányát az unokája megölésére.
2016. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Aborsztusz ellen
2016. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Ha fel akarná nevelni, támogatnám, de a kikötésem, hogy a sulit be kell fejeznie, és tanuljon tovább. Természetesen ebben is támogatnám. Viszont a bulikat nagy ívben felejtse el.

Ha gyereket akar, akkor építse fel az életüket, tanuljon, dolgozzon, legyen kötelességtudó, ne bulizzon. Bulizással nem lehet gyereket nevelni.

2016. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem a lányom nem szülne 18 évesen végzettség,pénz nélkül gyereket. Nem beszélném rá az abortuszra,de felvázolnám neki, azt hogy mi mennyibe kerül.
2016. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Nem. Számomra a te "okod" sem ok!

Anyukámat apám 11 éven át átverte, végül lelépett, anyámnak neg kellett volna ölnie engem?

2016. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem éltem át,nem is fogom csak ha beteg lenne a baba (lehet még akkor se?!nem tudom...).

Lányomra bíznám a döntést,de suli és munka...Lepontoztok vagy sem,nekem ne szüljön még egy gyereket,akit fel kell nevelnem. Örülnék ha megtartaná,de nem a mi kontónkra. Nyilván ha csak 4órában dolgozna,támogatnám,de se buli,se haverozás nem lenne ha megszületil a baba. Havi egy mozi vagy du i barátozás oké,de más nem. Tehát ha tényleg felelősséget vállal a babájáért.

2016. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Hát én nem tudnék erre a kérdésre igent, vagy nemet mondani a körülmények ismerete nélkül. Szerintem fontosak, h milyen a lányod, milyenek az életkörülményeitek. És alaposan át gondolnám, átgondoltatnám a dolgot.
2016. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!