Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg okozhatja hogy a...

Tényleg okozhatja hogy a gyulladt fog miatt nem jön össze a baba? Vagy a pcos petefészek miatt inkább? 26vagyok,8hónapja nem jön össze.

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Pco-hoz nem értek, de a gyulladt fog bizony nagyon is közrejátszhat. Pl korai terhességnél egy kezeletlen gyulladt fog akár vetélést is okozhat. Minél hamarabb menj fogorvoshoz, ne szenvedj vele! :)
2016. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

8 hónap még nem a világ vége. Én teljesen egészséges vagyok, nem volt gyulladt fogam, sőt semmilyen gyulladásom és más betegségem se, mikor babával próbálkoztunk annak idején, mégis csak 7 hónap után jött össze.

Egyébként nem gondolnám, hogy azért, mert valakinek be van gyulladva a foga, az közrejátszik abban, hogy terhes legyen. Tehát maga a folyamat attól még ugyanúgy lejátszódhat.

Viszont azt már olvastam, hogy a pcos betegeknél sokkal nehezebben jön össze. Vagy éppen össze sem jön.

A fogadat mindenesetre kezeltesd ki, és várj türelemmel, majd ha 1 év után sem jön össze, akkor érdemes utána járni a dolgoknak, addig meg ez még nem sok idő a terhességhez.

2016. dec. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a kettő közül szavazni kéne, akkor a pcos. Ott elég komoly zavarok vannak, amit mindenképp kezelni kell.
2016. dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a pco miatt. Kezelik?
2016. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!