Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túljátsza az a nő, aki a...

Túljátsza az a nő, aki a terhesség elejét, pár hónapot végigfekszi arra hivatkozva, hogy hány, hányingere van?

Figyelt kérdés
Nem főz, nem mos, nem takarit.
2016. dec. 11. 10:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Létezik vészes terhességi hányás. A "szokasossal " viszont simán meg lehet csinálni mindent.
2016. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nehéz megmondani.

Nekem semmi bajom nem volt, mintha nem is lennék terhes.

De van olyan is, aki örül hogy él, és levegőt tud venni.

Minden nő más, és minden terhesség más.

Persze lehet, hogy valaki nincs annyira rosszul, csak rászínészkedik. Ezt ránézésre elég nehéz megállapítani.

2016. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
13%
Azért ha valaki ennyire rosszul van,akkor nem ártana orvoshoz mennie,hányingercsökkentő,stb.Általános tünet a hányinger a terhességnél,de azért...Igen,ez túljátszás.
2016. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Honnan tudjuk, hogy tuljátssza-e? Én a 6. héttől itthon fekszek vészes terhességi hányással, se főzni, se mosogatni nem tudok, mert állandóan nagyon durva hányingerem van, amitől remeg a lábam, minden alkalommal, amikor felkelek és félő, hogy bármikor összeeshetek. Mivel alapból egy aktív nő vagyok, mindenkinek egyértelmű, hogy nem játszok rá erre a helyzetre. Nekem is jobb lenne, ha legalább a házimunkát megcsinálhatnám, baromi unalmas egész nap feküdni.
2016. dec. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
3 nem adnak hányingercsökkentöt, csak b6 vitamint, ami semmit nem használ.
2016. dec. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az, az, vészes hányás.
2016. dec. 11. 11:05
 7/19 A kérdező kommentje:
Magneb6ot javasoltak. Folyadékbevitel napi majdnem egy liter, de nincs kiszáradás tünet.
2016. dec. 11. 11:09
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem játssza túl! Viszont baromi bunkó dolog még bántani is, ahelyett hogy segítenél!

Szerintem szívesen cserélne veled, de te nem köszönnéd meg!


Azért, mert a legtöbb terhesség komplikáció mentes, sajnos még nem garancia arra, hogy mindenkinek olyan jut.

2016. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha vészes hányás, akkor inkább segíts neki, az én férjem is segít, muszáj. Nézz utána a neten, mindenhol le van írva, hogy vészes terhességi hányásnál jártányi erejük sincs a nőknek, ez velem is így van.
2016. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Te vagy a férj? Mert,ha ilyen férjem lenne, szerintem már nem is lenne. Nem játsza meg! Képzeld el két hónapig nagyon rosszul voltam a terhesség elején. 2 hétig csak feküdtem és háztartási kekszet ettem. Amikor tudtam főztem egy kis levest vagy beraktam valami húst és burgonyát a sütőbe. De ez se ment mindig. A férjem bevásárolt, főzött és takarított ha én nem bírtam. Terhesség előtt minden nap volt főtt étel, heti 1x vagy 2x sütöttem sütit és a lakás ragyogott, szóval nem vagyok egy lusta nő. Ezen a kérdésen és egyes válaszokon felbosszantottam magamat...
2016. dec. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!