Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy lehet ez...

Terhes vagyok vagy lehet ez más is?

Figyelt kérdés

Nov. 19.-én együtt voltam a barátommal épp menstruáltam, a menstruációm 3. napján voltunk együtt, soha nem bántam meg ennyire semmit, de sajnos már nem lehet visszaforgatni az időt.. nem mentem hát el esemény utánit íratni mivel a barátnőim azzal nyugtattak hogy nagyon pici az esélye velük már rengetegszer megtörtént, nem lesz semmi baj..

rá 6 napra elkezdett fájni a hasam gyomor tájék, has .. olyan 1 hétig fájt folyamatosan hol jobb, hol rosszabb volt, egyik este a petefészkem is szúrt, folyamatosan mértem a hőm nem volt semmi ..

Aztán elmúlt szerencsére rá 1 hétre pedig a melleim kezdtek el fájni, meg mintha égtek volna, még mindig fájnak de már nem vészes, menstruáció előtt mindig szoktak fájni, lehet meg is van duzzadva de nem biztos mert sok mindent hajlamos vagyok beképzelni sajnos volt már rá példa, se hányinger se hányás . Lehet ez más vírus, betegség , vagy terhesség ?

15.-én kell megjönnie csütörtökön tegnap csináltam egy tesztet reggel negatív lett


21/L


2016. dec. 13. 19:39
 1/5 A kérdező kommentje:
hétfő óta pedig görcsöl a hasam picit, meg kijöttek a menstruáció előtti pattanásaim is
2016. dec. 13. 19:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg csinálj újra tesztet!
2016. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs sok esélye, hogy teherbeestél, de azért lehetséges. A teszt a kimaradt mensi előtt nem mutat semmit és terhestünet sincs addig. Minden tüneted valami más miatt van, mondjuk azért, mert parázol. Várd meg amíg kimarad és utána tesztelj, 3. ciklusnapon azért bem sokan
2016. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. ciklusnapon nem sokan esnek teherbe és már úgysem tudsz mit csinálni, próbálj ne foglalkozni ezzel.
2016. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen.
2016. dec. 13. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!