Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vki segítsen! Most akkor...

Vki segítsen! Most akkor mikor kell együtt lenni?

Figyelt kérdés
Tudom,minden másnap ideálid,de én ezt a görbés módszert nem értem.Nemrég kezdtem,segít nekem vki?
2016. dec. 15. 13:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2016. dec. 15. 13:09
 2/12 anonim ***** válasza:

A görbe nem mutatja meg, hogy na akkor ma este kell veszettül egymásnak esni! Utólag látszik belőle, hogy volt-e repedés, hanyadik Dpo-n vagy, mikor érdemes tesztelni.


10. ciklusnaptól érdemes kétnaponta együtt lenni, ahogy mondod, akkor teljesen mindegy, hogy mikor reped.


Itt megtalálsz minden alapvető infót, ami a görbe értelmezéséhez kell.


[link]

2016. dec. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy neü mutatja meg,de ebböl a görbéből nem lehet még semmilyen következtetést levonni,ugye?Elvileg 19.-én lesz ovum
2016. dec. 15. 13:26
 4/12 anonim ***** válasza:
A mérések időpontjára figyelj, mert ha megnézed valahol 2 óra eltérés is van és ez a hőmérsékletben is meglátszódik, így sajnos a későbbiekben sok következtetést nem lehet levonni.
2016. dec. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos visszaaéudtam a kisfiammal,de átlagban 5-kor kelek,amikor a férjem is
2016. dec. 15. 13:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Érthető, amúgy még nem vagy elkésve, mert a ciklus elején vagy, de az ovuláció környékén már nagyon számít a pontosság.
2016. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!
2016. dec. 15. 13:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia, ebből még semmi nem látszik, még korán vagy :) még legalább 3-4 nap van ovuig, sajnos a hőgörbe leginkább ellenőrző mint előrejelző. Ovu teszttel együtt stabilabb :) Illetve, ha már megnéztél 2-3 ciklust akkor már betudod lőni, hogy neked kb mikor van ovud illetve akkor a tested jeleivel összetudod hangolni és hő nélkül is tudni fogod, hogy aha most van ovu :) Mivel a luteális szakasz (ovutól mensiig) azonos mindenkinél (ezt te tudod neked mennyi szokott lenni) normáls esetben ez 12-16 nap közt mozog, de mindig állandó, akkor ha mondjuk 31 napos a ciklusod és 14 napos a luteálisod akkor 17. napon van ovud. de már előtte 2 nappal is érdemes együtt lenni, de a legjobb minden másnap :)Hajrá!
2016. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha rendszeres menzeszed van felesleges a högörbe, ciklus.hu kiírja neked melyek a termékeny napjaid, akkor szexeljetek kétnaponta, de egyébként a ciklusod közepén van a termékeny időszak.
2016. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2016. dec. 15. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!