Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Elrontanátok" mások életét...

"Elrontanátok" mások életét csak, hogy megszűnjön a saját szenvedésetek?

Figyelt kérdés
Lehet aljasság, szemétség de én ezt már nem bírom. Lényeg, hogy bekerültem egy közegbe ahonnan kb csak úgy szabadulhatnék ki ha teherbe ejteném magam. Amúgy is vágyok már egy kisbabára de nem jönne jókor. Anyagiak megvannak, szerető családba kerülne, csak akkor lenne hatalmas balhé ha megtudná a nagy család... 19/N
2016. dec. 21. 19:30
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Még annyi, párommal nagyon jól megvagyunk. Szűlőkkel is de mégis lenne egy kis feszültség..
2016. dec. 21. 19:32
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

az a velemenyem, hogy nem irigylem a gyereket, akinek te leszel az anyja.

amugy ha " teherbe ejtened" magad, akkor te lennel a vilag sokadik csodaja, vagy en maradtam le valamirol, mert en ugy tudtam, hogy ehhez kell egy ferfi is.

jah, hogy teherbe ejtetni? az is nagyon okos huzas lenne...te felfogod, hogy egy emberek eletevel jatszol, ha apuka ellenkezese ellenere is terhes leszel??? sok eszed van. bah, felbosszantottal rendesen.

2016. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Gratulálok,hogy úgy ítélkezel,hogy nem ismersz. Mégis tudod a háttért? Szerintem csak nem is sejted.
2016. dec. 21. 19:39
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Mégis leírtad a hátteret, amit itt mindenkinek tudnia kellene szerinted?
2016. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Mi a háttér? Annak ismerete nélkül nehéz véleményt mondani.
2016. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Egy gyerek érkezése minden esetben közös döntés kell legyen. Ha a párod tudta és beleegyezése nélkül te direkt teherbe " ejteted" magad, az aljasság. Akármi is az indokod, nem tisztességes eljárás
2016. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Milyen közeg az ahonnan csak úgy tudsz kikerülni ha terhes leszel? Mégis mi a háttér? Írd már meg légyszives.
2016. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

Ez így tök értelmetlen, erre így nem lehet válaszolni. Írd le a teljes történetet.

Kérd a párod segítségét, hogy szabadítson ki abból a szektából.

2016. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem írhatom ide ki.. anyum tudja párom is, próbálnak segíteni, keressük a megoldást de eddig még semmi.. igazából párom annyira nem érti meg. Anyummal meg nem találunk kiutat
2016. dec. 21. 20:31
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen közeg nincs.
2016. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!