Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma derült ki, hogy mar masodsz...

Ma derült ki, hogy mar masodszorra van cisztam?

Figyelt kérdés
Teherbe lehet igy esni? Sikerult valakinek? Tippek? Tapasztalatok? Mindennek nagyon örülnèk! Bunkók kímèljetek

2016. dec. 29. 18:42
 1/8 A kérdező kommentje:
22N :)
2016. dec. 29. 18:43
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy teherbe lehet esni, szerintem a legtöbb cisztát észre se veszi senki, mivel fel tudnak szívódni, nekem egyszer vettek észre egyet, 2 hónap múlva már nem volt ott. Gondolom nem mindegy milyen típusú, de önmagában az, hogy kétszer volt cisztád nem befolyásolja a teherbeesést.
2016. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mindig gyógyszerrel múlik el. Volt regebben is de egy idore elmúlt..most visszajött. A masik gond h eleg nagy 46mm-es! :/ sosem volt ilyen nagy!

Koszonom a biztatàst!:)

2016. dec. 29. 21:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt terhesség előtt cisztam nem is egyszer.sőt terhesen is és meg hematomam is.és ilyen nagy volt mint neked.ráadásul ez mind lombik után és mégis gyönyörű egészséges babám szuletett.lehetséges igen így is teherbeesni.
2016. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Igen lehet.🙃 A ciszták miatt teljesen felborult a menzeszem. Ki is maradt. Egy sima vizsgàlat során derült ki, hogy baba van. Hatalmas meglepetés volt, de életem legszebb ajandéka. Sok sikert és kitartást.🙃
2016. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezer hála a bìztatásèrt es a siker törtènetekèrt. Halas vagyok , h szántatok Rám pár percet! :) bizakodom. De nem PCO-ra utal egyèbkènt a cisztásodás? Olvastam a pco tuneteit. Ez az egy rám utal. Foleg ha azt nèzem règen (1,5eve) milyen sokszor volt. Most ez a nagy zavart be eloszor a menzeszemnek. Amugy rendszeres 30-31 naposak a ciklusaim. 4 honapja vagyunk az ugyon
2016. dec. 29. 21:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerult ..regebben :)
2016. dec. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! ;)
2016. dec. 30. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!