Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Újra terhes lettem, vagy még...

Újra terhes lettem, vagy még a hormonok játszanak?

Figyelt kérdés
5hónapja szültem,és most pozit teszteltem 1 hét késés után....nem szoptatok. Nem korai még a szervezetnek egy újjabb terhesség? Lehet hogy csak a hormonok szórakoznak?

2016. dec. 30. 07:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Ha pozit teszteltél, akkor babát vársz. Anyukám ugyan így járt, megszületett a nővérem júniusban rákövetkező év júniusában pedig én:)

2016. dec. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

HCG-t nem szórakozik a véredbe a babán kívül semmi. De igen korai, egy év nem árt legalább a szülés és az új terhesség között, de ez nem azt jelenti, hogy nem is eshetsz teherbe, ha védekezel.


Sok testvér között van egy év korkülönbség, mert

a) a szülők így akarták

b) naivan nem védekeztek normálisan


Mi a terv a babával?

2016. dec. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Terv?!....huuuu


Hát ,azt tudnotok kell hogy az elözp babáérte jó pár évet szenvedtünk mire sikerült...orvostól orvosig,gyogyszerek hada, mire teherbe este...ezért is olyan hihetetlen...

Tervben több nem volt, pláne ilyen gyorsan. Arrol nem beszélve hogy borzalmasan megromlott a párom és köztem lévö kapcsolat. Jelenleg szétköltözésen gondolkodom....

Hogy mi lesz a babával....nem tudom, tényleg nem. :-(

2016. dec. 30. 07:11
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Ó, hát ez nem hangzik jól... :(
2016. dec. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Én azt mondom, hogy ha már az elsővel annyit kellett kínlódni, akkor abortáld őt, mert a másikkal már most jóval egyszerűbb. Látod ő csak egy szexbe került, míg a másikra még az élet előtt költeni kellett.
2016. dec. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
5, te érted is,amit idefostál??
2016. dec. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

6 os...ezen most besírtam:D :D :D nem bírom abbahagyni a nevetést:D

Szerintem nem tudta értelmezni a kérdést.

2016. dec. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

Teljesen jól értelmeztem. Én is sírni tudnék az ilyeneken, mint a kérdező, csak én nem a röhögéstől.

Az egyik gyereke már kinn, a másik benn és az egyiket meg akarja ölni. Ezen semmi röhögnivaló nincs! Én meg írtam egy másik alternatívát, ha már gyilkolni készül.

2016. dec. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok ab ellenes, de teljesen értem az 5-öst.


Szar kapcsolatban minek kef.lni? Ráadásul (megfelelő) védekezés nélkül?

Hogy lehet arra alapozva felelőtlenül gyereket gyártani, hogy az első nehezen jött össze?

2016. dec. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Ezt en sem ertettem soha. Nem jo a hazassag, de van szex?! Hogy? Kenyszerbol?


Terhes vagy.

2016. dec. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!