Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic? Tapasztalatok?

Inofolic? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sikertörtènetek? Tapasztalatok? Barmi erdekel. Januarban rendelem meg

2016. dec. 31. 15:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Baratnom szedte , es ikrei lettek, a doki szerint inofolictòl (Is) lehet , mert ikrek sehol a családban es alapbol az inofolictol lett peteerese.mindig tobb dominans tuszoje lett
2016. dec. 31. 15:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy tapasztalattal nem szolgálhatok, de én is január második hetében veszem meg, ha most nem jött össze a baba. Úgy olvastam sok nőnek segített már, de volt akinek rontott az állapotán. IR-es körökben elterjedt leginkább. Majd írj hogy mire mentél vele.
2017. jan. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Egy probat megèr.:) Te is ird meg!!
2017. jan. 1. 13:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Oké, rendben! Sok sikert! :)
2017. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy IR-es és rendes ciklusaid vannak akkor csinálhat egy jóval hosszabb ciklust mint pl nálam évekkel ezelőtt.

30 nap helyett megjött 44 napra...

A másik negatívum hogy szédültem tőle és konkrétan olyan érzésem volt hogy bedrogoztak.

Nekem anno egy magánkórházban ajánlottak mindenféle ódákat zengtek róla hogy le lehet tőle fogyni, hogy mindenki azonnal terhes lesz tőle, egyszerűen annyira de annyira pénz szaga volt a dolognak...

Mégis belementema csapdába megrendeltem és utána elajdánékoztam.

Természetes úton különösebb erőlködés nélkül terhes lettem alig pár hónapra rá ennek már 5 éve.

2017. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem meger egy próbálkozast. Ilyet en is hallottam. De nagyon sok nem IR-esnek valt be :)
2017. jan. 1. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem voltam és nem is vagyok IR-es sem PCOS-es semmi bajom nem volt de azonnal tuszkolták a kezembe a papírját hogy csodaszer....
2017. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Delilah24 válasza:
Az én tapasztalatom pozitív az inofoliccal kapcsolatban. 37 éves múltam, kb. 18 évig fogamzásgátlót szedtem. 2 sikertelen hónap után kezdtem el a barátnőm tanácsára szedni, napi két tasakkal. E mellett még a méhpempőt is ugyan abban az időben kezdtük el a párommal. Erről is sok jót hallottam, olvastam. A menstruációval egy időben/vagy a végén kezdtem/kezdtük el szedni. A következő menstruáció előtt 4 nappal csináltam egy tesztet, mert mintha lettek volna tüneteim. Pozitív lett!!! Nem tudom, hogy ezek nélkül is teherbe estem volna vagy ennek a hatása, de mindenesetre pozitív lett a teszt. Remélem segítettem. :-)
2017. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jujj de jó! Gratulálok! Remélem hamarosan mi is pozitívat tesztelünk. Én már megrendeltem, hétfőn érkezik. :)
2017. jan. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Delilah24 válasza:
Köszönjük! Nagyon szurkolok! Hamarosan nektek is pozitív lesz! Ne add fel! :-)
2017. jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!