Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kimaradt mensi idején...

A kimaradt mensi idején terhesség esetén is előfordulhat vizes folyás, vagy tuti mensi? (2napja késik a mensim)

Figyelt kérdés
Terhesség, baba, teherbeeses, sex

2017. jan. 1. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez más mindenkinel. Sot talán minden terhessegnèl. Nekem elsonel kremes. Masodiknál szarazsag.
2017. jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. :) hányadik napon érdemes tesztet csinalni ?
2017. jan. 2. 00:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Èn nemvárt napjan teszteltem. Lanyomnal negativ volt. 17dpon teszteltem legkozelebb clear blue val hogy ne keressem a csikot...akkor irta ki csak siman h terhes, hetet nem.

Fiamnal keses napjan gyenge pozi, 2 napra ra clear blu kiirta, hogy 1-2hetes.

:)

Szedsz vitamint? Nekunk az E vitamin bejott. Antioxidanst tartalmas, nagyon szuper segiti a peteerest es ferfiaknak is jo , feljavitja a spermakat, ha eleget szedtek ! :) 300-400mg kell legalalább naponta (9honap probalkozas utan kezdtuk szednI 12.hónapban osszejott) mivel vitamin ugye 2honap a felszivodasi ideje! :)

A fiamnâl mar egybol elkezdtuk, amikor terveztuk. Nagyon olcso es hasznos vitamin!!:) pozi tesztnel abbakell hagyni a szedeset

2017. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!